הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

פצצות אנרגיה: קליין ומרילי מובילות את סניף ויצ״ו

סניף ויצ״ו אשדוד עבר שדרוג לאחרונה, עם מינויה של גילה קליין ליו״ר הסניף בעיר. פעילת הציבור סיון מרילי, כרפרנטית קידום מנהיגות נשים צעירה, הצטרפה לאחרונה לצוות ההנהלה וביחד עם קליין וכל צוות המתנדבות, הן צפויות לנו פעילויות רבות

לפני מספר חודשים נכנסה הגב׳ גילה קליין לתפקידה כיו״ר ויצ״ו בעיר. מאז, הסניף קיבל מתיחת פנים בדמות ערבי נשים מגוונים ופעילויות חברתיות משמעותיות. בימים האחרונים, חברה מרילי לקליין לאחר שקיבלה את התפקיד כרפרנטית קידום מנהיגות נשים צעירה. מהיכרות עם שתי הנשים ניתן להצביע כבר עכשיו על כך, שיש לנו למה לצפות.

כך הזמינה מירלי את נשות העיר להצטרף לפעילות הענפה של ״ויצו״:

על מה אתן חושבות כשאתן שומעות "ויצו"?
יכולה להבטיח לכן שכנראה, בדיוק כמוני, נפלתן לתוך קונספציה שגויה שרחוקה ממהות העשייה בפועל.
לשמחתי נוכחתי לדעת עד כמה ויצו נוגעת בכל אחת ואחת מאתנו, מקטנה ועד גדולה, מעקרת בית ועד קרייריסטית.. את אישה? יש לך בית.
בית לצוק בו תוכן אמיתי, בית שיאגד אותנו לכדי קבוצה מגובשת וחזקה שתוביל שינויים חשובים וקרטיים בחייהן של נשים, בחיינו, בית שיעשיר ויהווה תמיכה.
אני כל כך שמחה על שפגשתי באישה אנרגטית שכל כולה עשייה יו"ר גילה קליין שסוחפת עם הלהט שיש בה לעשות, לצור, לשנות, ואני אף יותר שמחה לשתף איתה פעולה ולהעצים יחד את הקיים, לפתח ולהפרות. והכי שמחתי להיווכח שאני מוקפת בנשים שכל כולן ממוקדות קהילה ועם רצון עז פשוט לעשות לנו טוב. הרבה טוב, החל מיו"ר הסניף ועד למתנדבות.
אין לי ספק שביחד נצליח לשים את הנשים במרכז.

ואתן, נשים יקרות, אני פונה אליכן להצטרף למעגל הזה ולקחת בו חלק, מעגל שנועד כולו עבורכן.

כבר במהלך היום אפרסם תוכנית שנתית שגובשה עבור נשים בגילאי 30+ (ולא רק) ויריית הפתיחה כבר ביום רביעי הקרוב (4.12) בסניף ויצו אשדוד.

כל המעוניינת בפרטים ולהשתתף, ואפילו להגיע לפעם אחת לפחות ולהתרשם מהמקום, מהנשים המתנדבות עם הלב הרחב, אתן יכולות לפנות אליי ואני אבצע את הקישורים שצריך עם מזכירות הסניף.

תודה על האמון שניתן בי. מאחלת לנו עשייה פוריה.

סיון
רפרנטית קידום מנהיגות נשים צעירה
ויצו סניף אשדוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.