הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

פצצה פוליטית: בכירי הליכוד תומכים בד"ר אלי לחמני לראשות העיר

שלמה פורטל, יו"ר פורום סניפי הליכוד בארץ ופעיליו תומכים בד"ר אלי לחמני לראשות העיר ובסיעת "אשדוד תנצח" למועצת העיר

שלמה פורטל, יו"ר פורום הסניפים של הליכוד בארץ והאיש החזק במפלגת הליכוד באשדוד, הכריז היום (חמישי) על תמיכתו בד"ר אלי לחמני לראשות העיר ובסיעת "אשדוד תנצח" למועצת העיר.

פצצה פוליטית מרעישה נוכח העובדה, כי רק אתמול הודיע ראש הממשלה בסרטון שהועבר ברשת החברתית, כי הוא תומך בראש העיר המכהן. בכנס שארגן היום (חמישי) שלמה פורטל, יו"ר פורום הסניפים של הליכוד בארץ, והאיש החזק בליכוד באשדוד, הודיע פורטל על תמיכה חד משמעית ויחידה בד"ר אלי לחמני – לראשות ולמועצת העיר. אל הכנס הוזמנו פעילי הליכוד ומובילי הדעה שבמפלגה הגדולה, מאשדוד ומהארץ וכן פעילי סיעת "אשדוד תנצח", הסיעה בראשה עומד ד"ר לחמני.

בדברים שנשא אמר פורטל: "לצערנו הרב, העיר הזו קרסה מאז שראש העיר הנוכחי הפסיק לנהל את העיר ואני חושב שהגיע הזמן שיבוא אחד שאין לו שום אינטרס אישי ושום חיבור עם קבלנים, כי את העיר הזו פשוט מכרו, היא כבר לא שלנו. גנבו לנו את העיר, חד וחלק ואם לא נפסיק את זה עכשיו זו תהיה בכייה לדורות. לצערי הרב, יש לי מעט זכות במו"מ בנושא התחבורה שהבאתי לו (ללסרי) חצי מיליארד שקל לעיר אבל לא ידעתי שהכסף הזה נועד להרוס את העיר. לצערי הרב, המהלכים שהם עשו נעשו על פי האינטרסים של הקבלנים. אנשים סגרו עסקים ושלא נדבר על אנשים שנפצעו ונפגעו בתאונות דרכים, בגלל הפרויקט הזה. זו רק תמצית מהנזקים שעשו לעיר הזאת.

"יותר מכך, ראש העיר עם החברים שלו במערכת הבחירות האחרונה עבדו נגד מפלגת הליכוד והתפזרו חלק לליברמן חלק לכחלון וחלק הלכו לים בגלל קונפליקט בין ראש העיר לבנימין נתניהו, שאמר שפה לא יהיו בחירות באשדוד. אני בטוח שביבי עשה את הסרטון בשביל לצאת ידי חובה, הוא לא מתלהב, הוא זוכר את הפגיעה שפגעו בו במערכת הבחירות האחרונה. ביבי לא כל כך מוותר וראו את זה בפתיחת בית החולים כשביבי תקע לו סכין תרבותית לא קטנה. העברתי למשרד ראש הממשלה את הסרטונים עם התגובות – והם היו בהלם. לא כדאי לו להגיע לאשדוד, באמת שלא כדאי – בשבילו. אני אוהב את ביבי, אני דואג לו אבל הוא עשה טעות".

"בעזרת ה' ראש העיר הבא יהיה אלי לחמני", הבהיר פורטל לכ-60 פעילים, "ראיתי את הרזומה שלו והבנאדם בא נקי, משקיע הרבה כסף מכיסו הפרטי, הוא לא קיבל שקל מאף אחד, כלום. ההצלחה שלו כל כך גדולה ומוערכת – שאני מסתובב ומטייל כל היום בין אנשים ומעולם לא שמעתי כנגדו דבר, ההפך: אנשים מדברים עליו טוב וזה אומר שהוא לא מתלכלך, הוא אדם ישר, אחד שלא צריך כסף, רוצה פשוט לנהל את העיר למען הציבור נטו. לפי הנתונים שלו, התארים שלו והעשייה שלו – הוא המועמד הכי מתאים. יתרה מכך, אי אפשר שלא להתפעל גם מהמטה של לחמני שהוא המטה הכי מאורגן, לא רק באשדוד אלא בארץ. לסיכום, אני מודיע לאנשים שהמועמד שלנו לראשות העיר הוא אלי לחמני ולמועצת העיר נחזק את כוחו באמצעות הצבעה לסיעת 'אשדוד תנצח'".

בין בכירי הסיעה שהשתתפו ויפעלו למען לחמני בשם הליכוד: מוריס אלקריף, יו"ר הגמלאים של המשטרה וסימו לוגסי יו"ר הגמלאים של אגן כימיקלים.

ד"ר אלי לחמני הודה לפורטל על דבריו ואמר: "אנו הולכים לנצח את המאבק הזה בסיבוב הראשון, נצליח בזכות התושבים הנהדרים שלנו, אנחנו מרגישים את האהבה בציבור, איך הציבור רוצה את השינוי שמגיע לעיר הזאת. העיר נסוגה עשר שנים לאחור, עשרת אלפים הצעירים שעזבו את העיר – עלינו להחזיר אותם, העיר הזאת צריכה להתעורר. אחת מהכוונות הכי חזקות להחזיר את הפיתוח בעיר, גם מהשכונות שנשכחו.

"אני מודה מקרב לב לידידי שלמה פורטל, אדם משכמו ומעלה, בעל קשרים בכל מקום בארץ. החיזוק הזה שאנו מקבלים היום הוא משמעותי מאוד ואנו רוצים לחזק את המועצה יחד עם סיעת אשדוד תנצח, כי ראש עיר טוב צריך את הכוח של המועצה – ולכן אנו בוחרים בשני פתקים: פתק צהוב – ד"ר אלי לחמני ופתק לבן – האות ת' (אשדוד תנצח) מכיוון שאני חושב שלא אנחנו ננצח אלא באמת אשדוד תנצח, נעשה את העיר הזאת כל כך טובה, כל כך נעימה וכל כך מכניסה שכולם יתפלאו איך לא עשו זאת קודם. אנחנו נעשה את זה".

אולי תתעניין ב...

אימה ברובע ו׳: לקח נערה בת 14 לביתו ואנס אותה

זוועה ברובע ו׳: בן 40 חשוד שלקח נערה בת 14 ואנס אותה בביתו ברובע ו׳ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.