פצועה קשה בתאונה בשד׳ הרצל| כביש הדמים

בת 80 נפגעה מרכב בשדרות הרצל בעיר ונפצעה באורח קשה

דוברות איחוד הצלה – מחוז דרום מסרו: הולכת רגל כבת 80 נפגעה מרכב בשדרות הרצל באשדוד.

דניאל בוקובוזה, חובש באיחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה העניק לה סיוע רפואי ראשוני בזירת התאונה ולאחר מכן היא פונתה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשהיא סובלת מפגיעה רב מערכתית ובמצב קשה.

צילום: דוברות איחוד הצלה

אולי תתעניין ב...

ועידת השׁוּפוּנִי

כנס בתחום החינוך נערך היום (ראשון) במרכז ״כיוונים״ בעיר, ״וועידת חינוך״ קראו לה מארגניה. נצייין, …

תגובה אחת

  1. העיר אשדוד תוכננה הייטב , הגיע ראש העיר הנוכחי לסרי והחליט לשנות במטרה לשפר [ נניח] אך את הדברים עשה בזילזול בחוסר הבנה ושכר הנדאי ממש מפגר שהרס את העיר המושלמת שלנו , ויצר איזורים וצמתים שהם פשוט סכנת חיים בלי שום תכלית אמיתית , הוא הולך להפוך את העיר אשדוד לעיר פקוקה ומסובכת כמו תל אביב
    ראש עיר זה מכהן יותר מידי זמן ובבחירות שהיו , שאינן הגיוניות ! כאשר רוב הציבור חושב שצריך להחליף ראש עיר מעל 60 % הצביעו לדמויות נוספות , היו צריכים לבצע בחירות מחודשות בלעדיו כי הרוב לא רוצה בו ! וכנראה כחלק מהאסטרטגיה הייתה להביא דמויות נוספות שיתמודדו כדי שהוא יקבל רוב .
    הבעיה שלא באמת כול אחד יכול ללכת להיות ראש עיר , רק אם יש לך כסף , רק אם אין לך סנטימטר של עבר שלילי , ואם אתה יכול לא לעבוד חצי שנה כדי לסדר עניינים פרוצדוריים אז … אבל הדרישה לתרבות לחוכמה לאכפתיות אינה עוד . עיר של דוחות פקקים, תאונות ,ארנונה בשמיים … מחירי דיור משוגעים ועוד .. אז מי שבוחר בו שידע שאת העיר שלנו הוא הורס ..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים