הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

פסטיבל כשרונות צעירים בהובלה של סגן ראש העיר אלי נכט

אתמול (חמישי), התקיים פסטיבל תחרות ייחודי באשדוד, המוקדש כל כולו לכשרונות אשר גדלו בעירנו. במסגרתו התקיימו מיטב המופעים להקות מחול שירה ואקרובטיקה במגוון הגילאים.
הפסטיבל החגיגי התקיים ביוזמת אגף תרבות עולים בהובלתו של חבר המועצה וסגן ראש העיר אלי נכט.

במהלך הפסטיבל, עלו לבמה כ-20 מופעים ומאות מציגים, מכל רחבי העיר אשדוד ואפשרו לתושבים להכיר ו ליהנות ממיטב אמנויות הבמה והבידור הקיימים בעיר. מג'אז וקרקס ועד מחול קלאסי, ברייק דאנס ועוד.

חבר המועצה והממונה אלי נכט:"אני שמח על ההזדמנות שניתנה לי לעודד ולתמוך בכל אותם כשרונות צעירים רבים שהעיר אשדוד התברכה בהם, והם באמת מדהימים. המטרה המרכזית שלי כממונה תרבות עולים בעירייה היא לטפח את כשרונות העתיד. להעניק להם ביטחון עצמי, זמן במה וקהל שיאפשר להם לצבור ניסיון ועם הזמן לפרוש את כניפהם ולהפוך לטאלנטים אמיתיים. פרויקט זה הינו חשוב ביותר, מפני שמאפשר גם לציבור הרחב להיחשף לכשרונות הענקיים של כל האמנים ויוצרים הצעירים שיש באשדוד. מחלקת תרבות העולים תמשיך בתנופת העשייה ואיחוד העליות יחד עם ילידי הארץ באמצעות תרבות, במטרה להפוך את התרבות הישראלית לכמה שיותר מגוונת, עשירה וזמינה לכל. אנו עיר אוהבת ושוחרת תרבות ואני גאה, כי בתור ממונה תרבות עולים אני ממשיך את העשייה הברוכה של כל אלו שעסקו בתחום לפניי.

בין המופעים שעלו על הבמה בלטו להקות דוגמת להקת "תפוח ודבש" המונה מעל 50 ילדים ושקיימת כבר משנת 94 על להקת הריקוד מנצחת הכוריוגרפית לנה מיטניקוב שזכה להערכה רבה בפסטיבלים ברחבי העולם ולאחרונה גם בפסטיבל המחול בבלרוס, וכמובן להקת ״הלוואי פלוס״ המוכרת לכל בניצוחה של לריסה שילינה.
בין מופעי השירה הדהימו את הקהל תלמידי הקונסרטוריון ולהקת "זמרי הים" תחת ניהולה של נטליה פודם-קוגל שאת המחרוזת שלהם "רק בגלל הרוח" שר כל הקהל. בסוף המופע שופטי הפסטיבל, שהינם זמרים עולים בינלאומיים מוכרים העניקו פרסים לזוכים. מארגני האירוע מבטיחים כי הפסטיבל זה יהפוך למסורת בעירנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.