הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

פסטיבל הבירה יידחה וייערך ב:5-6/10/21

שימו לב: עיריית אשדוד תכננה פסטיבל בירה מבטיח אך עקב התחלואה הגואה הוחלט להעתיקו לתחילת אוקטובר. אז, כך מקווים, התחלואה תרד וניתן יהיה לקיים את הפסטיבל האהוב

פסטיבל הבירה הוא אחד הפסטיבלים האהובים ביותר שנערכים מדי שנה, להוציא את השנה שעברה. השנה, חשבו כולם, כי ניתן יהיה לקיימו בחסות החיסונים אך לבקשת המפיקים: פסטיבל הבירה באשדוד ייערך רק בתחילת אוקטובר (במקום השבוע).
גל התחלואה וההגבלות המתגברות במסגרת התו הירוק הובילו את מפיקי הפסטיבל לבקש את הדחייה, ועיריית אשדוד נענתה בחיוב. התאריכים החדשים המסתמנים: 5-6 באוקטובר. מי שרכש כרטיס יקבל זיכוי מלא, כך בהודעה שיצאה מטעם עיריית אשדוד.
פסטיבל הבירה המסורתי שאמור היה להיערך ב-24-25.8 באשדוד ייערך לבקשת המפיקים בתחילת אוקטובר. בעירייה נענו לבקשה גם מתוך אחריות ושמירה על בריאות הציבור נוכח התחלואה העולה וכמות המאומתים הגדלה מדי יום שהחזירה את התו הירוק והקשיחה את הגבלותיו. כרגע, מסתמן כי התאריכים החלופיים יהיו ב-5-6/10/21 והרכב האמנים שכולל את דיקלה, כנסיית השכל, דודו טסה, בנייה ברבי ומוש בן ארי, צפוי להישמר.
"התרבות חשובה לנו אך חיי אדם ובריאות התושבים יותר", הסבירו בעירייה. "אנו קוראים לכל מי שבקבוצת הגיל הרלוונטית הנדרשות לחיסון, בין אם בני נוער או מבוגרים מעל גיל 50, לצאת ולהתחסן כדי שנוכל לקיים אירועי תרבות תוך שמירה מקסימלית על בריאות המשתתפים ויחד נבלום את התחלואה. יש מתחמי חיסון בעיר ואנו מבקשים להגיע ולהתחסן".
בעירייה הסבירו, כי כל מי שרכש כרטיס כוחו יפה גם לאירוע באוקטובר, וכי מי שיבקש כעת יזוכה מידית דרך אמצעי התשלום שבו שילם.

אולי תתעניין ב...

הלב נשבר: הלכה לעולמה שחף אפרת פלד

שחף האהובה על כל מי שזכה להכירה הלכה לעולמה היום והיא רק בת 50 שחף …

תגובה אחת

  1. בנתיים לסרי אירגן לנו פסטיבל קורונה בעיר – מקום שני בארץ בחולים מאומתים !!!!׳

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.