פניה למערכת: ״עובדי הרשות למאבק בהתמכרויות נמצאים בפחד נוראי מאז ההחלטה לקבל ייצוג בלאומית״

בפניה למערכת ״אשדוד היום״, אשר הגיעה באמצעות המייל האדום נכתב, כי חלק מעובדי הרשות למאבק בהתמכרויות מרגישים, כי הם נמצאים בפחד מתמיד בשל הרצון לשמור על מקום עבודתם

תזכורת:  בתחילת השבוע בחרו העובדים, באמצעות ועד הפעולה, לקבל את ייצוגם על ידי ההסתדרות הלאומית. בשונה מעיריית אשדוד ויתר החברות העירוניות, אשר שם הייצוג הינו על ידי ההסתדרות הכללית, בחברה העירונית למאבק במניעת התמכרויות, החליטו העובדים ללכת דווקא לכיוון ההסתדרות הלאומית. 

עוד נכתב בפניה למערכת, לכאורה ועל פי הנכתב, כי יש איומים על עובדים וכי הועברו מסרים על כוונה לסגור מחלקות מסוימות, וזה יקרה, לכאורה, משום הייצוג שבחרו העובדים.

מי באמת אחראי על מהלך החתמת העובדים? כיצד ההחתמות בוצעו מבלי שאיש הצליח לעצור אותן טרם ההגשה ללאומית? מה בכוונת הנהלת העיר לעשות? האם אכן תיסגרנה מחלקות ברשות העירונית? האם הדבר מעיד על התשת כוחו של ראש העיר ומי בסביבתו? 

בקומה החמישית (והרביעית) בעיריית אשדוד בוודאי חושבים על הסוגיה הזו וחמור ממנה, על מה שצפוי עוד לקרות בדרך. האם מדובר בסנונית ראשונה בדרך לאובדן שליטה מוחלט? מה שבטוח הוא, כי מדובר בצעד משמעותי מאוד, פוליטי וכזה שמדליק בפני ראש העיר פנס אדום ובוהק מיד עם תחילת הקדנציה שלו.   

אולי תתעניין ב...

גיבור היום: קובי לויטן נפצע כאשר זינק לעבר ילדה והציל אותה מפגיעת רכב קשה

כונן מד"א-הצלה דרום הגן על ילדה מתאונה ונפצע כונן מד"א-הצלה דרום קובי לויטן הבחין הערב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים