דף הבית > משפטי > פיצוי של 350,000 ש"ח וקצבה חודשית לאופנוען שהתנגש במשאית

פיצוי של 350,000 ש"ח וקצבה חודשית לאופנוען שהתנגש במשאית

אופנוען שהתנגש במשאית יקבל פיצוי של כ-350 אלף ₪ וקצבה לכל החיים מהביטוח הלאומי

אב ל-3 בן 40 תושב אשדוד שהתנגש במשאית שנסעה לאחור באזור התעשייה עד הלום יקבל פיצויי של כ-350 אלף ₪ מהמאגר הישראלי לביטוחי רכב "הפול", בנוסף לקצבה קבועה מהביטוח הלאומי.

כך עולה מהסכם פשרה בין חברת הביטוח הפול לבין עורכי הדין גיל וניצן הראל, באי כוחו של האופנוען שתבעו את ה"פול" בבית משפט השלום בירושלים.

מהתביעה עולה כי לפני כ-4 שנים בעת שאיש המכירות רכב בדרך לעבודה על אופנועו ברחוב האדום באזור התעשייה עד הלום ליד אשדוד, הוא התנגש בעוצמה במשאית שנסעה לאחור וחסמה את נתיב הנסיעה. כתוצאה מההתנגשות האופנוען הועף מהאופנוע ונפגע מגלגלי המשאית שעלו על ירכו הימנית.

מיד לאחר התאונה הוא פונה  באמבולנס לבית חולים ברזילי שם הובחן כי גלגלי המשאית מעכו את ירך ימין ובנוסף הודגמו שבר בפיקת ברך ימין ובעצם הבריח ופגיעה בכתף ובקרסול. כתוצאה מהפגיעה עצם הגפה קוצרה ב-4 סנטימטרים, הוא סובל מחוסר תחושה בירך ומנדודי שינה, מתקשה לבצע פעולות פיזיות ושגרתיות, מתקשה בעמידה ממושכת, סובל מדלקות בירך, מכאבים עזים ברגליים ונזקק לעזרה רבה.

כיוון שבזמן התאונה היה בדרך לעבודה, הביטוח הלאומי הכיר בתביעתו להכיר בהתנגשות כתאונת עבודה. ועדה רפואית של הביטוח לאומי קבעה לו נכות לצמיתות בשיעור של 48 אחוזים  והעניקה לו קצבה חודשית לכל ימי חייו.

האופנוען תבע לקבל פיצוי גם מחברת ה"פול" בגין אובדן שכר, עזרת צד ג', טיפולים רפואיים וכאב וסבל ובמסגרת הפשרה קיבל פיצוי בסך 340 אלף ₪.

בדוק גם...

באים לקראת החרדים: המחיצות בחוף הים הורחבו במטרה לשמור על הצניעות

גורמים בעיריית אשדוד החליטו לבוא לקראת המגזר החרדי בעיר, והאריכו את המחיצות בחוף הים, במטרה …

שינוי גודל גופנים