פורטל ואלפסי מתאחדים ושואלים היכן התבזבזו 2 מיליון שקלים מתקציב הליכוד במערכה המקומית?

שלמה פורטל ושרלי אלפסי מאחדים כוחות לקראת הפריימריס הקרובים לליכוד. היה מי שניסה לזרוע הרס בין השניים אבל החברות הטובה והיציבה בין השניים חזקה יותר מכל וויכוח והאיחוד ביניהם עשוי להביא לתושבי העיר תקווה ועתיד חדש.

"סניף הליכוד יחזור לעצמו ויהיה שוב מחדש המוביל בעיר", מבטיח לנו שלמה פורטל ואלפסי מחזק:"אנחנו קוראים לאנשים אינטלקטואלים בעלי עמדה, להצטרף אלינו. זו השעה להתאחד כולם ביחד ולהוביל את הליכוד לניצחון גדול".

כידוע, התגלעה אי הסכמה בין אלפסי שהוא יושב ראש הסניף לגבי כנפו, סגן ראש העיר, גם סביב סוגיית המועמד המוסכם מאשדוד לרשימת הליכוד בכנסת. בנוסף, קיימת סוגיית התקציב שהליכוד העניק לגבי כנפו ויחיאל לסרי לבחירות המקומיות ואלפסי שואל שאלות נוקבות בעניין.

אלפסי: "הגב' מירי רגב, שטיפסה על הגב של שנינו באשדוד ומאז כניסתה לליכוד . כיום, רגב מתנהלת עם סגן ראש העיר (כנפו) בכל המובנים של משא ומתן. חלק מהדברים יושבים אצלה במשרד וגם אצלה בלשכה יש אנשים של גבי כנפו".

פורטל: "הגב' מירי רגב אני, פורטל שלמה, מעיד עליה שהיא עבד כי ימלוך והיא פגעה בסניף אשדוד לאורך השנים, למרות שהגיעה אליי הביתה וביקשה סליחה, שהיא טעתה ולאשתי גם, וויתרתי והלכתי לקראתה והיא כנראה לא לומדת לקח ואני חושב שעם כל הרעש שהיא עושה, זה רק פוגע בליכוד וחבל".

אלפסי: "כיו"ר סניף לא שאלו אותי מה לעשות עם 2 מיליון ש"ח בבחירות המקומיות. אני מצטער שדוד ביטן ויריב לווין נתנו יד להעברת הכסף בלי שום פרופורציות. הרי אשדוד זו עיר שראש העיר שלה הוא לא מועמד מטעם הליכוד וגם אין מועמד במועצה מטעם הליכוד, אז מה פתאום נותנים לראש העיר 2 מיליון שקלים להשתמש בהם? איפה הצדק? אני קורא לדוד ביטן לסדר. אני מקווה שהפעם, בבחירות הארציות, הדברים ינוהלו מולי, אני יו"ר הסניף וזו אחריות בעלי התפקידים לפעול כך".

פורטל: "האם הבטיחו ליריב לווין ולדוד ביטן משהו תמורת 2 מיליון השקלים? ואם כן, אז שיחשפו את ההבטחה בפני הציבור. אני רוצים לדעת אם יש הבטחה כזו. למה עובדים בלי לעדכן את יו"ר סניף הליכוד?".

מסתמן, כי סלע המחלוקת המאיים להפריד כוחות בסניף הליכוד הוא גבי כנפו ממלא מקום ראש העיר, אשר מעורבותו בנעשה שנויה במחלוקת, לדעת פורטל ואלפסי.

אלפסי: "גבי כנפו מתעסק בפוליטיקה ובחיים הפוליטיים לא ייתכן שאיש עסקים שמנהל עסקים בכל מיני תחומים יוכל להתנהל עם פוליטיקה זה לא הולך ביחד- או פוליטיקה או עסקים. גבי כנפו צריך לקחת החלטה ולא להיות בשניהם".

פורטל: "אלפסי, כיו"ר סניף חייב לדעת מה קרה עם הכסף במהלך הבחירות. נכון לעכשיו, אלפסי ביקש דין וחשבון ועוד לא קיבל, בנוגע ל: 2 מיליון השקלים שהגיעו למערכה המקומית מהליכוד. אני מצטרף לדבריו של אלפסי והכי חשוב, שח"כ דוד ביטן שעסוק עם חקירותיו, איך הוא מעיז להוציא 2 מיליון שקלים מקופת הליכוד, הציבורית, של מתפקדי הליכוד ולתת למועמד שהוא לא מועמד הליכוד? וגם לא שם ברשימתו איש ליכוד ולא יידע את יו"ר הסניף על ההסדר שהיה ביניהם. לדעתי, צריך לחקור איך ח"כ דוד ביטן והשר יריב לווין, אם הם קשורים והאם הבטיחו להם תמיכה בפריימריס, שהרי, כאמור, גם לסרי וגם כנפו, הם כלל לא היו מועמדים מטעם הליכוד?".

לסרי וכנפו צריכים לשקול להניח את המפתחות וללכת הביתה. מרבית הציבור כלל לא רצה אותם.

פורטל ואלפסי מבקשים לחדד, כי רוב המצביעים, שהצביעו ללסרי הם החרדים. "אחוז קטן הצביעו ליחיאל, אולי 6% בלבד הצביעו לו ולכן הם לא לגיטימיים וצריכים לשקול להניח את המפתח וללכת הביתה. גבי נכשל בעירייה ואיפה שהוא שם יד, לדעתנו. אם היו אוהבים אותו בעיר, היינו רואים את זה בבחירות. אבל ראש העיר קיבל רק 2 מנדטים מתוך 29 זו בושה. מיליונים הלכו ואנחנו לא יודעים לאן. הכל בלוף. אומנם ראש העיר עשה כנס ענק לפני בחירות אבל בפועל, הקלפי לא משקר, והם קיבלו רק 2 מנדטים".

על מועמדותו של עו"ד יאיר לחן מטעם גבי כנפו כמועמד מחוז שפלה, אומר לנו אלפסי:

"למה כנפו תומך בעו"ד לחן? אנחנו רק יכולים לנחש את התשובות. אולי משום שלחן רצה להתמודד במערכה המקומית מטעם הליכוד והם פחדו מלקיחת מנדטים למועמד ליכוד? בכל אופן, אם כנפו ולסרי באמת היו רוצים בקידומו של עו"ד לחן אז, לכל הפחות, הם היו מציבים אותו ברשימה למועצה שלהם. הם לא שמו אותו וגם לא איש ליכוד אחר ולכן כל התמיכה הזו בעו"ד לחן, לכאורה, נראית תמוהה מאוד ומעוררת שאלות נוקבות להמשך הדרך".

הפריימריס לליכוד נקבעו לתחילת חודש פברואר ועד אז, מובטח לנו מור פוליטי מרתק ב'אשדוד היום' מוזמנים לעקוב ולהצטרף לרשימת התפוצה בוואטסאפ.

פורטל ואלפסי מתאחדים מחדש היום. צילום: "אשדוד היום"

אולי תתעניין ב...

מוטי מלכא זוכה בפרס אמ״י ובהכרה ארצית על הובלת התרבות בעיר

מוטי מלכא קיבל בשבוע שעבר פרס יוקרתי למפעל חיים של איגוד אומני ישראל (אמ״י) ובכך, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים