הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

פורום ראשי הסניפים ופעילים מרכזיים בליכוד בראשות שלמה פורטל: ״יקיר הליכוד השר אלי כהן חייב להשאר בתפקידו״

המהלכים הפוליטיים של השבוע האחרון והצלחתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו לפרק את מפלגת ״כחול לבן״, עלולים להשאיר שרים בליכוד כחברי כנסת בלבד. פורום ראשי הסניפים ופעילים מרכזיים בליכוד, בראשותו של שלמה פורטל, מבהירים חד משמעית, כי הם יילחמו בכל דרך חוקית על השארתו של שר הכלכלה, חה״כ אלי כהן בתפקידו

שלמה פורטל, יו״ר פורום ראשי הסניפים ופעיל מרכזי בליכוד, ערך בימים האחרונים סבב שיחות עם מרבית ראשי סניפים בארץ וכן עם פעילים מרכזיים בליכוד, כאשר הבקשה של כולם מראש הממשלה בנימין נתניהו, היא לזכור את פועלו של שר הכלכלה אלי כהן, שאחראי על הבאת לפחות 6 מנדטים לליכוד ולכל אורך הדרך היה נאמן, לויאלי וצמוד לראש הממשלה.

״העם אוהב את אלי כהן מאוד. הוא יקיר הליכוד ויקיר העם״, אמר שלמה פורטל בשיחה עם מערכת ״אשדוד היום״.

״השר הזה, לדעתי ולדעת רבים, הוא המצטיין ביותר במפלגת הליכוד. משרד הכלכלה הצליח להגיע להישגים מרשימים, תודות לדרך שלו ולעבודה הקשה, ההסברה, ההישגים שהביאה מפלגת כולנו גם בזכותו, ההישגים של כחלון וחבריו הרבה בזכות אלי כהן, שהשקיע לילות כימים באהבת חינם בכישרון שלו ועבד ללא לאות בשביל ראש הממשלה. אלי שכב על הגדר מכל הבחינות וידוע, שהציבור מעריץ ומעריך אותו״.

ש: מסתמנת ממשלה רחבה אבל המשמעות היא שיהיו פחות תיקים לשרים מהליכוד. מה עמדתך ועמדת פורום סניפים, שאתה עומד בראשו, בנושא?

״אנחנו יודעים, שיש מצוקה של תיקים אבל אסור, חס ושלום בתכלית האיסור, לדלג על אלי כהן ולקחת לו את תיק הכלכלה. האיש היקר הזה חייב להיות שר בממשלה הבאה. חייב. אנחנו כראשי סניפים לא נוותר ונפעל ביחד עם פעילים מרכזיים של ליכוד ונתקומם אם חלילה יחליטו לקחת מאלי כהן את תיק הכלכלה. אנחנו מבקשים מראש הממשלה לא להקל ראש. אם לא היה מצב בריאותי מורכב עם מגיפת קורונה, היינו יוצאים להפגין והיינו עומדים מול משרד ראש הממשלה, ועושים כנס ארצי אבל בגלל המצב הבריאותי אנחנו מוגבלים במחאה הפיזית אבל דברינו ייצאו בתקשורת כדי שיהיה ברור, שאנחנו לא נוותר. אנחנו מבקשים בכל לשון של בקשה לא לזלזל בציבור הגדול הזה שהולך אחריו. האיש הזה הביא 6 מנדטים לליכוד. כל הציבור והעם אוהב אותו. גם כשהיה בכולנו, למעשה, היה בליכוד. אנחנו ערכנו לכבוד השר אלי כהן עשרות כנסים בפורום הסניפים וראינו איך הציבור אוהב אותו. מבקשים לא לנסות אותנו. אנחנו ציבור שומר חוק, לא נוותר, נפגין על פי החוק וכל מה שהחוק יאפשר לנו נעשה. אנחנו לא מוותרים!״.

שלמה, יש לך מה להגיד ישירות לראש הממשלה?

״אדוני ראש הממשלה, אלה אותם סניפים ופעילים מרכזיים שאתה ביקשת ממני לתמוך בך בבחירה שלך מול חה״כגדעון סער. הפניה הגיעה מהמשרד שלך והשמות הועברו למשרד שלך, בבקשה אל תשכח את זה. עכשיו תעשהלמענם ולמען המדינהף כמו שאתה עושה כל הזמן״. 

בדבריו של יו״ר פורום הסניפים הארצי שלמה פורטל, ניכרת הנחישות והעקשנות. פורטל מייצג בדבריו רבים מראשי הסניפים בארץ, אשר השר אלי כהן הינו כתובת בעבורם למגוון סוגיות ובעיקר לעבודה בשטח.

שר הכלכלה אלי כהן בחוג בית באשדוד

5 תגובות

 1. אלון שושנה ואברהם

  ביבי ראש ממשלתינו היקר.
  אנחנו איתך באש ובמים,כל תפילה ותפילה היא למענך
  כל צום וצום אנו מברכים אותך.שכל השונאים שלך וכל מי שחפץ ברעתך יפול לרגליך.
  אנחנו מבקשים ממך לא להפקיד אנשים שישבו בשבילך על הגדר,ותשמור להם אימונים כפי שעשו בשבילך .שר הכלכלה אלי כהן,אופיר אקוניס,שר המדע והטכנולוגיה,וצחי הנגבי.
  אנחנו מאמינים שלא תפקיר חברים אלה,כי בבוא העת תצטרך אותם.
  עלה והצלח.ואלוהים יחזק את ידיך וישמור עליך מכל פגע רע. אוהבים אותך.

 2. אלי כהן חייב להישאר בתפקידו כשר הכלכלה.הוא קיבל משרד רדום והפך אותו לתפארת..איש ראוי לכל תפקיד.חכם,נבון ,רהוט ויודע מה העם רוצה וצריך הוא קשוב לרחשי הלב ופועל בהתאם..פיתח את הפירפיריה דאג למפעלים .
  אלי כהן חייב להישאר בכלכלה

 3. השר אלי כהן, הינו אחד מהמדינאים והפוליטיקאים הטובים ביותר שידעה מדינת ישראל מאז הקמתה… השר כהן הפריח את הכלכלה והפך אותה למעצמה חזקה ואיתנה… כדי שכלכלת ישראל תמשיך להיות איתנה וחזקה, חייב השר כהן להמשיך בתפקידו זה, כשר הכלכלה… יישר כח… ובריאות לכולנו…

 4. אדוני רה"מ,
  אין ולא היה שר כה נאמן ,יעיל,חרוץ ומסור כמו השר אלי כהן הן לך,הן לתפקידו והן לעם ישראל.
  כל מילה שנאמרה לשבחו של השר כהן הנה אמת לאמיתה.
  מצטרף בכל לב לבקשתם.
  כולם יודעים שזו הבחירה הטובה ביותר לתפקיד בכיר.

 5. ראוי להקשיב לפורום ראשי הסניפים המרכזיים בליכוד- הם שיעידו, הם שיגידו. דבריהם ברורים ונכוחים, ובהחלט גם מרגשים, במיוחד כאשר הם מביעים דעתם הנחרצת בגלוי ובקול רם: בקשה מראש הממשלה להשאיר את אלי כהן, שאחראי, לדבריהם, על שישה מנדטים לפחות שקיבל הליכוד בבחירות האחרונות, בתפקיד שר הכלכלה. חותמת בשתי ידיי (אילו היתה לי עוד יד, הייתי מוסיפה גם את חתימתה) על השבחים המפליגים שהם חלקו לאלי ועל ציון הישגים שחותמו טבוע בהם וחלקו בהשגתם מרכזי ומכריע. מדובר בקבוצה חשובה, חזקה ומרכזית בליכוד, לכן הבטחתם כי הם ייאבקו בכל כוחם על השארת אלי כהן בממשלה הבאה מעוררת תקווה ומהווה תעודת כבוד והערכה יתרה לפועלו המוערך והמבורך של אלי כהן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.