הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ערב גאלה מכובד לזכר יום המלחמה נגד גזענות

אתמול (ראשון) ובהמשך עם שיתוף הפעולה המסתמן בין אשדוד לסנט פטרסבורג, נערך ערב גאלה איכותי ששמו: ״בשם החיים, בשם השלום״, קונצרט סולנים של בית האופרה הרוסי ממלכתי "מרינסקי" ביחד עם הסימפונית הסנט פטרסבורגית. ערב הגאלה התקיים לכבוד יום המלחמה נגד הגזענות, הנציזם והפשיזם ולציון 81 שנה לליל הבדולח ו78 שנה לתחילת המצור על לנינגרד. הערב נערך ביוזמתו של ראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי, סגנו שמעון כצנלסון וחברי סיעתו סטלה וינשטיין וגרשון פלדמן, חברי סיעת ״אשדוד ביחד״

ל״אשדוד היום״ נמסר, כי ערב התרבות המכובד התקיים בנוכחות משלחת מכובדת של נספח התרבות הרוסי, הממונה על התרבות בסנט פטרסבורג ושגריר בלרוס. כמו כן, כיבדו בנוכחותם את הערב: שרת העליה והקליטה לשעבר הגב׳ סופה לנדבר, סגן ראש העיר שמעון כצנלסון והממונה על הקליטה בעיר, חברת המועצה סטלה וינשטיין.
הערב המרגש אורגן ויצא לפועל בזכות עבודה רצינית של מחלקת הקליטה והעלייה באשדוד, עליה ממונה חברת המועצה סטלה וינשטיין, וכן תודות לשיתוף הפעולה עם החברה לתיירות אשדוד, ביוזמתו של שמעון כצנלסון ובמימון מפעל הפיס.

מזכה צילום: גנדי לויטס

במהלך היום, הונחו זרי זיכרון עם חברי המשלחת לזכר המצור על לנינגרד ובהשתתפות סגן ראש העיר שמעון כצנלסון וחברת המועצה סטלה וינשטיין:

מזכה צילום: גנדי לויטס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.