הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

עמודי תאורה תקולים תוקנו בהתאם לבקשות התושבים

ויהי אור: תושבים התלוננו על עמודי תאורה תקולים ובעיריית אשדוד תיעדפו את הטיפול בהתאם לבקשות התושבים. מאירים פנים לתושבים?

סיפור שהיה כך היה. ז׳ניה גורביץ׳ הוא תושב איכפתי ומעורב בנעשה בעיר. כחלק מניהול קבוצת הפייסבוק שלו ״מה עושים היום באשדוד״, העלה גורביץ׳ צילומים של עמודי תאורה לא תקינים ברחבי העיר. גורביץ׳ הביע, באותה ההזדמנות, את מורת רוחו מכך שעמודי התאורה אינם פעילים, שהרי הדבר פוגם באופן משמעותי באיכות חיי התושבים. בהמשך, צילם גורביץ׳ את עמודי התאורה שטופלו בדיוק בהתאם לבקשות התושבים.

ימים בודדים לאחר הפרסום, התאורה טופלה בכל המקומות שצולמו בקבוצה.

גורביץ׳: ״הפרסום בקבוצת מה עושים היום באשדוד עוזר בשיפור פני העיר! התאורה בצומת הרצל-חיים משה שפירא תוקנה לאחר הפרסום בקבוצה,בנוסף, גופי התאורה שצילמנו בפארק הסיטי תוקנו אחרי התערבות של חבר המועצה חנוך דרך ארליך, אבל מה עם שאר גופי התאורה השרופים בפארק? מתקנים רק מה שצולם? זה נראה לכם סביר מינהלת רבעים סיטי ומרינה – עיריית אשדוד?
מה עם שאר התאורה התקולה ברחוב הרצל? בפארק הסיטי? ובשאר רחובות אשדוד הרי לא היגיוני שהתושבים יצלמו עשרות רבות של עמודי תאורה תקולים? זה מה שמצפים מתושבי העיר ב עיריית אשדוד ?
תושבי אשדוד מצפים מעובדי עירייה שמקבלים שכר ואינם מתנדבים שיעשו את עבודת מיפוי מאות עמודי התאורה התקולים בעיר בזמן עבודתם!״.

חבר המועצה עו״ד חנוך דרך-ארליך – עמודי התאורה תוקנו לאחר מעורבותו

קרדיט צילום: ז׳ניה גורביץ׳, קבוצת ״מה עושים היום באשדוד״.

אולי תתעניין ב...

אגף העליה והקליטה ארגן מופע חנוכה חינם לילדי אשדוד

אגף העליה והקליטה, אשר הממונה עליו היא חברת המועצה סטלה וינשטיין, ארגן מופע חנוכה לילדי …

2 תגובות

  1. ככל הנראה גב. תמי אברהמי קיבלה החלטה להצטרף לשתי השופרות של לסרי הקואליציה וחבורתם הכוללת את ג׳קי בן זקן העבריין המורשע :״ אשדוד און ליין ״ והמגזין.

  2. הקומבינה האשדודית

    עירייה פח אשפה…
    במקום שמנהלי הרובעים יסתובבו ברובעים שלהם ויעשו,את העבודה שהם צריכים לעשות בתיקון הליקויים שהם מופקדים עליהם…הם כמובן לא עושים כלום והתושבים צריכים להתחנן לכירייה שתעשה מה שהיא צריכה.
    לסרי קח את כל הנוכלים שלך ועופו הביתה…כמה,שיותר מהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.