הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

עם הפנים לתושב: ראש העיר מכריז על הקמת כניסה נוספת לעיר

ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי הכריז על הקמת כביש כניסה חדשה לעיר מכיוון צפון. מדובר באחד הנושאים החשובים ביותר לתושבי העיר, בעיקר בעבור אלה, הנאלצים לצאת מהעיר מדי יום ונתקלים לא פעם בפקקי ענק בשל מיעוט היציאות הקיים כיום מהעיר. שאפו

בשורה טובה לתושבי העיר עם הכרזתו של ראש העיר על הקמת כניסה נוספת לעיר מכיוון צפון. הכניסה הנוספת צפוי להקל משמעותית על הפקקים וכן למנוע מצב, שבו תאונה קלה בבוקר חוסמת עיר שלמה בפקקים. בהתייחסו לנושא זה מראה ד״ר לסרי, כי הוא בוחר להיות קשוב לצרכי תושבי העיר והדבר זוכה לשבחים בקרבם

כך התבטא בנושא ראש העיר:

תושבים יקרים, בקרוב נתחדש בכניסה חדשה לעיר.

שמח לעדכן על תשובת ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו, לפנייתי בדבר כביש הכניסה החדשה אשדוד צפון שהנושא מקודם במרץ.

מנכ״ל משרד הביטחון הודיע כי אינו מתנגד לתוואי המוצע. כמו כן, משרד התחבורה מקדם את הבדיקות הנדרשות טרם הדיון והאישור במועצה הארצית לתכנון ובנייה ומשם נוכל להתקדם לביצוע.

אני מבקש להודות לראש הממשלה על מעורבותו בקידום צרכיה של אשדוד להקמת הכניסה החדשה שתהווה חיבור של העיר ונמל הדרום החדש, לדרכי התחבורה הארציים בצורה נוחה ומתקדמת.

הדמיית הפרויקט: חברת נתיבי ישראל.

2 תגובות

  1. חבל על דיבורים, שהעובדים ימשיכו לעבוד במרץ ויסללו כבר את הכביש מהמחלף עד הים ויחברו אותו לכביש הרצל. בינתיים אפילו גשר לא נבנה, ביזיון.

  2. מר לסרי הנכבד, הכביש החדש יסלל עבור הנמל החדש. זו יוזמה של משרד התחבורה ולא היוזמה שלך ! תעבוד על כניסה דרומית נוספת אשר יחבר את רחוב תל חי לכביש 4 כאן תמדד יכולתך לבצע ! תקן אותי עם אני טועה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.