הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

על אף איסור עריכת אירועים במצודה: ראש העיר השתתף אתמול בחתונה

סערת קיום האירועים במצודה בניגוד לאיסור הכתוב בתכנית (תב״ע) הובילה את ראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי, לצאת בהצהרה בנושא לאחר שהשתתף אתמול באירוע במקום

לאחר הפרסום ב״אשדוד היום״ בעניין איסור עריכת אירועים לפי הכתוב בתכנית המצודה (ניתן להקיש כאן לכתבה המלאה בנושא) השתתף אתמול בערב ראש העיר בחתונה במקום של משפחת אילוז. נציין, כי אב החתן, יחיאל אילוז, הינו חבר ילדות של ראש העיר. ראש העיר השתתף בשמחת הזוג הצעיר ובירך אותם את אחת משבע הברכות, כפי שנהוג לברך, בדרך כלל, על ידי בני משפחה וחברים קרובים.

ברכות למשפחת אילוז לרגל חתונת הזוג הצעיר אתמול במצודה.

אתמול בערב (ראשון), כתב ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי, בעמוד הפייסבוק שלו, כי האפשרות לערוך חתונות במקום תינתן רק עד סוף חודש יוני 2020.

בתכנית התב״ע במצודה, אשר מי שחתום עליה הוא ד״ר יחיאל לסרי בעצמו כיו״ר הועדה לבניין עיר, כתוב בסעיף 4.1.2.א: ״לא יותר שימוש כגן/אולם אירועים״.

לפי הפוסט, שפרסם ראש העיר, כאמור, האפשרות לערוך חתונות במצודה תינתן לזוגות עד סוף יוני 2020.

האם בסמכותו של ראש העיר לערוך אירועים במקום על אף האיסור הכתוב בתב״ע? האם משבר הקורונה מאפשר זאת? לא זכינו לקבל הסבר מפורש מגורם בכיר בעניין. כולנו תקווה, כי אין כאן עבירה על החוק.

להלן התכנית:

תמונות מתוך עמוד הפייסבוק של ראש העיר:

4 תגובות

 1. נו למקורבים מותר…
  מעניין אם ציפורה הייתה רוצה להתחתן היו מאפשרים לה….
  שמור לי שמור לך
  יד רוחצת / לוחצת יד

 2. ״לאור ימי הקורונה״….. מה קשור?!?!? אסור – אז אסור!! זה אתר הסטורי ל-ש-י-מ-ו-ר!! לא לאנשי שלומו של מר אדון כבוד הוד רוממותו ראש העיר שעושה לבני (וחברי) ביתו. בושה!!

 3. חבר (חברות) ילדות דוחה איסור עריכת אירועים מכל סוג לפי תב"ע ושימור מבנה המצודה כאתר ארכיאולוגי היסטורי 'אתר שמור' ! ע"פ כל האמור לעיל יובהר שכך יונהג גם בעוד אתרים ומקומות 😜

 4. ליצמן את בר סימן טוב

  לסרי הוכיח שוב שהוא חתיכת רפש טהור.
  גם משתתף בחתונה במקום אסור לציבור.
  גם משקר שהאתר לא יהיה כן ארועים וקיון חתונות. וגם מתעלם מהוראות משרד הבריאות. משחק אותה כאילו עוטה מסיכה ומצטלם עם אנשים ללא מסיכות וצמוד אליהם הרבה פחות משני מטר.
  יוםי די דוגמא דוקטור דוליטל. בושה של ראש עיר. תעלה של דוקטור. כלימה של אדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.