דף הבית > פוליטיקה > עיריית אשדוד נגד תמי אברהמי: מדוע בחרה העירייה לתבוע? כל הפרטים כאן

עיריית אשדוד נגד תמי אברהמי: מדוע בחרה העירייה לתבוע? כל הפרטים כאן

התביעה, אשר עליה אני למדה מאמצעי התקשורת, כי הוגשה בגין הפרסום שלי על העיסוק הנוסף של יו"ר הפורום הציבורי בעיר כצלם של נשים צעירות בעירום מעידה, כי הכתבה הרעישה את הקומה החמישית בעיריית אשדוד.

הפרסום בכתבה מעלה שאלות ותהיות, כיצד עיריית אשדוד מממנת פורום ציבורי, מכספי ציבור, אשר בראשו עומד אדם, שמציג את עצמו כעוסק בעניינים ציבוריים; ומאידך, מצלם אותו אדון תמונות עירום של נשים צעירות על חולות העיר או במקומות ציבוריים אחרים.

הגילוי הזה הרעיש אותי מאוד כאמא לארבעה ילדים (שלוש בנות ובן). אחרי הפרסום של הכתבה, הגיעו אליי פניות מכל עבר על כך, שאנשים לא ידעו על העיסוק הנוסף של האדון וכמה חשוב שהפרסום יצא לאור.

מישהו בעיריית אשדוד כנראה מאוד התרגז על הפרסום הנכון והחליט לתבוע אותי בסכום של 100,000 ₪. את כל עורכי הדין שיתעסקו בתביעה מולי יממן הציבור ולכן מבחינתם נראה, כי היד קלה על ההדק.

בכוונתי להילחם ולהוכיח את חפותי המלאה וצדקת הדרך בה בחרתי מתוך ידיעה מלאה, כי אולי הצלתי נפש אחת או יותר בעיר. מי יודע? . בשום שלב בחיי לא בחרתי באופציית "שתיקה" ולכן גם הפעם האלטרנטיבה הזאת לא נמצאת על שולחני.

עיריית אשדוד, לאורך השנים, מימנה את הפורום הציבורי בסכומים גדולים, שבוודאי יכולים היו להועיל למשפחות נזקקות רבות. העובדה הזאת, בתוספת האישור מעיריית אשדוד, לפיו "בשנת 2017 לא הועברה לעמותה יתרת הכספים. זאת, שכן המפקח מטעם העירייה על פעולת העמותה סבר, שהעמותה לא עמדה ביעדים המוצהרים על ידה, ולא אישר את המשך העברת הכספים" מוכיחה את אשר טענו בכתבה – חוסר הפעילות של העמותה בהיבט הציבורי-הסביבתי אל מול הכסף אשר זרם, לאורך השנים, מעיריית אשדוד.

ואלה הם הסכומים, אותם קיבל הפורום הציבורי, בניהולו של בועז רענן – יו"ר הפורום הציבורי –

2008- 14,455 ₪

2009 – 13,010 ₪

2010- 8,672 ₪

2011- 7,844 ₪

2012 – 8,045 ₪

2013- 7,204 ₪

2014- 0 ₪

2015- 14,593 ₪

בסך הכל, מתוך הדו"חות הנמצאים אצלנו – 73,823 ₪.

אם נתרגם את הסכום הזה, לסלי מזון עבור משפחות נזקקות על סך 400 ₪ למשפחה נגלה, כי בסכום הזה יכולות היו לאכול כ- 185 (!) משפחות.

מדוע בחרה עיריית אשדוד לתבוע אותי ?

מה כל כך הציק לעיריית אשדוד בכתבה הנכונה שפרסמתי?

מכל כיוון, עיריית אשדוד היא לא נושא הכתבה ולמעט העברת התקציבים לפורום, אשר על כך אין עוררין, לא הוזכרה יותר. על כך, תמוהה ביותר החלטת הגשת התביעה והדברים יתבררו, כך אני מאמינה, בבית המשפט.

האבסורד הנוסף הוא, כי עיריית אשדוד מעסיקה משרדי עורכי דין כיועצי חוץ, על אף שקיימת מחלקה משפטית שלמה בעיריית אשדוד עם אנשים שמקבלים משכורות בכספי הציבור, ומשלמת גם למשרדי החוץ מתוך כספי הציבור במטרה לתבוע אותי. העסקת יועצי החוץ כבר ידועה למבקר המדינה ובאחד הדו"חות שלו הוא ציין, את הכמות הגדולה שעיריית אשדוד עושה ביועצים האלה והסכומים הגדולים שמועברים לידם.

#אגב, עד לרגע זה כולל לא הגיע אליי כתב התביעה והנושא נמצא בבירור.

#בתמונה – בני הקטן יאיר ואני חוגגים ביחד עם כל המשפחה את חג הסוכות.

 

 

בדוק גם...

בן 70 נפצע באורח בינוני בתאונת דרכים

למוקד 1221 של איחוד הצלה התקבל דיווח על הולך רגל שנפגע מרכב ברחוב הרב הרצוג …

שינוי גודל גופנים