עיריית אשדוד הוציאה מכרז להפקת פסטיבל ייִדִישׁ בעיר

ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי, מזמין את מפיקות ומפיקי הפסטיבלים, להגיש הצעה להפקת פסטיבל ייִדִישׁ בעיר אשדוד. מכירים מישהי או מישהו שיכולים לבצע הפקה כזו? מוזמנים להעביר להם את המידע.

היוזמה של פסטיבל היידיש הינה של חברת המועצה הגב׳ סטלה שנקל, מטעם סיעתו של שמעון כצנלסון. שנקל מצליחה להוכיח, כי עם רצון גדול ויצירתיות, ניתן לעבור כל קיר בדרך להצלחה.

השבוע, יצא באתר עיריית אשדוד מכרז, לפיו עיריית אשדוד מזמינה מפיקות ומפיקים להגיע את הצעתם להפקת פסטיבל יידיש בעיר. ההצעות תתקבלנה עד ה- 28/2/19. נהדר לראות, כי עיריית אשדוד מעניקה מקום ותקציבים לשלל התרבויות הקיימות בעיר ומפיקה פסטיבלים בהתאם. כידוע, באשדוד קיימות 99 עדות וזו אחת הערים המגוונות ביותר הקיימות במדינת ישראל, מבחינת אוכלוסיה.

נשאלת השאלה המהותית: בעיריית אשדוד קיים אגף אירועים, המעסיק מספר עובדי עירייה, אם כך, מדוע העירייה נאלצת להיעזר במפיקי-חוץ, העולים לציבור האשדודי לא מעט כסף? שהרי מדובר בליבת העיסוק של אגף האירועים. חומר למחשבה.

הסכום המקסימילי, שעיריית אשדוד מקצה לקיומו של פסטיבל בודד הוא 72,000 ש"ח, כאשר מתוכם המפיק/ה המציעים, אמורים לגזור הנחה. הכלל אומר, כי אם לא נקבע כלל אחר נוסף, מי שיציע את ההצעה הזולה ביותר ויעמוד בכל יתר הקריטריונים, יהיה הזוכה במכרז.

צילום מתוך האתר PIXABAY

אולי תתעניין ב...

דקירות:בן 23 פונה לבית החולים. הרקע נבדק

בשעה האחרונה, ממרפאת בטרם ברח' חנה סנש, פונה בן 23 כשהוא דקור במצב קשה לביה"ח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים