הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

עו״ד דניאל כהן קורא ליועמ״ש להורות ליחידת לה״ב 433 לחקור את המתרחש בעיר אשדוד

חילופי מכתבים מסעירים בין עו״ד דניאל לכהן לראש העיר וליועץ המשפטי לממשלה חושפים תמונה מטרידה מאוד, לפיה ראש העיר שרוי, לכאורה, בניגוד עניינים ותחום הבניה בעיר נשלט על ידי קבלנים ועבריינים| הסיפור המלא רק ב״אשדוד היום״

בחילופי מכתבים בין ראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי ועו״ד דניאל כהן ליועץ המשפטי לממשלה מתגלה, לטענת עו״ד כהן, תמונה קשה, לפיה ד״ר יחיאל לסרי שקוע עד צוואר בניגוד עניינים, לכאורה, ואף טוען כלפיו את הטענה, כי בשל יחסיו וקשריו עם מספר רב של קבלנים בעיר, שחלקם הורשעו בעבירות פליליות, האינטרס הציבורי נפגע, לכאורה. ענף הבניה בעיר נשלט על ידי אותם עבריינים וקבלנים, כך לטענת עו״ד כהן.

ב-6/1/2020 פנה עו״ד דניאל כהן במכתב ליועץ המשפטי לממשלה ולעו״ד סיגל אורבך-סולומון במחלקה להנחיית תובעים ומוסמכים של היועמ״ש ברשויות המקומיות. עו״ד כהן התלוננן על הטמנת פסולת בניין ברחוב יפה ירקוני במע״ר וקריסת קיר חניון תת קרקעי, הבנוי מבלוקים, כתוצאה מסערת החורף שהתרחשה באותה העת.

לתלונה, צירף עו״ד כהן תמונות, המנציחות את ההתרחשות דקות ספורות לפני שהוציא את מכתבו. שלא כהרגלו, ד״ר יחיאל לסרי בעצמו כתב מכתב מענה ליועץ המשפטי לממשלה במענה למכתבו של עו״ד דניאל כהן, ובו טען ד״ר לסרי, כי עוד קודם לפנייתו של עו״ד כהן, טיפלה העירייה במפגע ותמך את מכתבו באישור מהנדס מבנים מסוכנים אינג׳ דני שלי.

לטענת עו״ד כהן, מכתבו של לסרי מ- 15/1/2020 מעולם לא הגיע לעו״ד דניאל כהן, אף שעו״ד כהן מצויין ברשימת המועתקים. רק ב- 21/5/2020, כארבעה חודשים מאוחר יותר, צורף המכתב, ככל הנראה בשגגה, במענה של הלשכה המשפטית בעיריית אשדוד במסגרת התכתבות שלהם עם לשכת היועץ המשפטי לממשלה.

ב-21/5/2020 עו״ד כהן דחה את גרסתו של ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי והכתיר אותה במילה: ״שקר״, אשר מסגיר את ניגוד העניין העמוק שבו מצוי, לדעתו, ד״ר יחיאל לסרי.

עו״ד דניאל כהן טען: ״המכתב של ראש העיר מסגיר אותו ואת ניגוד העניינים העמוק שבו הוא שקוע. עיון במכתב מלמד, כי ראש העיר נשען על מכתבו של אינג׳ דני שלי, השותף של צ.א השקעות בע״מ, עו״ד צחי אבו ויניב בלטר. בניסיון להטעות, לכאורה, את גורמי האכיפה. עוד עולה מעיון במכתב של ד״ר לסרי (ה.מ המצורף כאן), כי הוא עושה ניסיון מביש להטעות את גורמי האכיפה ולהציג תמונה של טיפול בהטמנת פסולת בניין בעוד שבפועל, הוא מעלים עין, לכאורה, מפגע חמור זה שנעשה בסמוך לביתו ועובדה זו נחשפה לעיניהם של גורמי פיקוח בסיור שנערך במקום אתמול (25/5/2020). שם צילמו גורמי הפיקוח הרלוונטיים את מטמנת פסולת הבניה שעל ציר רחוב בן עמי- יפה ירקוני במע״ר בשטח של צ.א אוצר השקעות בע״מ. ברור לי שאחרי שתפורסם הכתבה הזו, ישגרו לפתחי קמפיין הכפשות ממומן נוסף אבל אין בכך כדי להרתיע אותי״.

המקום צולם בימים האחרונים

9 תגובות

 1. איזו שחיתות…
  כל העירייה לכלא להמון זמן

 2. כל הכבוד אלוף ישר כוח בהצלחה

 3. וואי וואי וואי טרילי טרילי טרילי ליי ליי

  תגידו לי אם אתם מופתעים???
  תגידו לי אם לא ידעתם???
  תגידו לי אם יש מישהו בעיריה שלא יודע?
  תגידו לי אם זה ככה למה כולם שותקים?

 4. אשדודית מוטרדת

  צריך לחקור את כל מה שלסרי עשה במהלך כהונתו!! שחיתות!!!

 5. הגיע הזמן. לסרי הנחש בעור כבש מיתמם ומשחק ,ילד טוב אשדוד. חושב שתואר דוקטור הוא שכפצ לדבר עבירה. מגלגל ומאחז עיניים כרוני. שנים מתיימר לשוות לעצמו תדמית של נקי כפיים, טהור וצח כשלג.
  בםועל,מתרועע עם עבריינים וחשודים.
  מי שיבדוק את קשריו עם ג'קי בן זקן, אברהם נניקשוילי הפושעים המורשעים. עם משפ. בן אבו , יצחק חדד שהורשע ועוד כמה קבלנים,יבין את אופיו של ראש העיר שלנו במלוא מערומיו.
  חובה לבדוק את האישורים הדונים התחום בנגלן,שקיבל משרד עורך הדין טדי מנשה ,שהבן של לסרי ,עובד או שותף בו.
  כדאי לבדוק את נכסיו של ממלא מקומו ושותפו הנאמן גבי כנפו ואיך הגיע לרכוש בעשרות מיליונים. ועוד ועוד ועוד.

 6. הגיע הזמן. לסרי הנחש בעור כבש מיתמם ומשחק ,ילד טוב אשדוד. חושב שתואר דוקטור הוא שכפצ לדבר עבירה. מגלגל ומאחז עיניים כרוני. שנים מתיימר לשוות לעצמו תדמית של נקי כפיים, טהור וצח כשלג.
  בםועל,מתרועע עם עבריינים וחשודים.
  מי שיבדוק את קשריו עם ג'קי בן זקן, אברהם נניקשוילי הפושעים המורשעים. עם משפ. בן אבו , יצחק חדד שהורשע ועוד כמה קבלנים,יבין את אופיו של ראש העיר שלנו במלוא מערומיו.
  חובה לבדוק את האישורים הדונים התחום בנגלן,שקיבל משרד עורך הדין טדי מנשה ,שהבן של לסרי ,עובד או שותף בו.
  כדאי לבדוק את נכסיו של ממלא מקומו ושותפו הנאמן גבי כנפו ואיך הגיע לרכוש בעשרות מיליונים. ועוד ועוד ועוד.
  צריך לשאול כמה וכמה קבלנים גדולים שעזבו את העיר ולא בונים בה עקב שחיתות.

 7. צריכים לחקור כיצד המע״ר בתכנון היה 1700 יחידות והגיע ל4200 ?

 8. הרי ידוע לכולם מה קורה בעיר ומי שולט בעיר ובעירייה ניצול כספי העיר ע"י קבלן גדול אחד ששאר הקבלנים למדו ממנו ( אחד מהם אפילו נהיה ספונסר של קבוצה נוספת בעיר מאחז עניים ) אנשים שמנצלים את משאבי העיר וגורמים נזקים בלתי הפיכים צפיפות גדולה במקומות שכבר צפופים לא אכפת להם מאיכות החיים שלנו ההפך הוא הנכון אין מקום או תפקיד( בעיקר בעירייה) שידם לא נוגעת בדבר במיוחד זה שמנהל את קבוצת הכדורגל ועוד ועוד ועוד אני נולדתי בעיר לא ראיתי תרומה אחת משמעותית שנעשתה ע"י אותם אנשים רק ניצול רווח אישי משפחתי וחברי וכולם שותקים כולל אלה שאמורים לשמור שותקים כי הם הפכו להיות חלק מהשחיתות בעל כורכם צריך מישהו אמיץ שיעשה לזה סוף כי כולם מתעלמים כולל רשויות החוק

 9. עבריינים ופושעים לכלא!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.