הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

עו״ד דניאל כהן הגיש תלונה במשטרה כנגד צחי אבו בגין איומים עליו

תלונה הוגשה למשטרת אשדוד על ידי עו״ד דניאל כהן כנגד עו״ד צחי אבו בגין טענות לאיומים אשר נאמרו במסגרת דיון משפטי, במהלכו מייצג עו״ד כהן תושבים שתובעים כנגד צחי אבו, יניב בלטר, עו״ד טלי בלטר והחברות שבשליטתם

עו״ד צחי אבו כיהן כחבר מועצת עיר והיה לתקווה גדולה בעיקר בקרב תושבי השכונות הוותיקות. עד מהרה התברר, כי ההימור שהימרו עליו היה כושל, כאשר אבו לא סיפק את תקוותיהם של התושבים ועד מהרה גם פרש מכהונתו עוד בטרם הסתיימה הקדנציה.

מדובר באחד מיני תיקי תביעה רבים שמנהל עו״ד כהן כנגד עו״ד צחי אבו, יניב בלטר וחברות שבשליטתם. לאחרונה, מתנהלת ״התכתשות״ בדמות החלפת מכתבים בין עו״ד כהן לראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי כאשר עו״ד כהן הגיש תלונות בשם דיירים במע״ר בגין פסולת בנייה שנקברה במע״ר, לכאורה שלא כדין. בנוסף, הגיש עו״ד כהן תלונות על כך שקיימות חריגות בניה במע״ר וקריסת קיר כתוצאה משטפונות ופסולת הבניין וכל זה ליד החנייה של ד״ר יחיאל לסרי שמתגורר בדירה שכורה בשליטת עו״ד צחי אבו, יניב בלטר ו/או חברות בבעלותם.

במסגרת חילופי המכתבים, חשף עו״ד כהן ליקויים חמורים, שהביאו את המפקח הארצי להגיע לסיור באשדוד ב-20/05/20. במהלך הסיור, טענותיו של ד״ר לסרי בעניין פסולת הבניה במקום, התגלו כלא נכונות הואיל ופסולת הבניה נותרה במקום ולא פונתה באופן מלא.

האיומים, לטענתו של עו״ד כהן, אירעו במהלך דיון בבית משפט השלום באשדוד אשר נערך ביום שני, 1/6/2020, בבקשה למחיקת כתב ההגנה של יניב בלטר.

לטענת עו״ד דניאל כהן: ״במהלך דברים שטענתי בבית המשפט במסגרת הדיון בבקשה למחיקת כתב ההגנה המביש של יניב בלטר כולו או חלקו, נכנס עו״ד צחי אבו לאולם בית המשפט ובתשובה לדבריי, כי צריך למחוק את כתב ההגנה של בלטר, אמר: ״נכון, צריך למחוק אותך״. הפניתי אל אבו מבט והמבט בעיניו היה מאיים והיה ברור שאין בכך הסכמה לבקשת המחיקה של כתב ההגנה של בלטר או של שמי שנשזר בכתב ההגנה באופן אישי, אלא מדובר באיום. מאחר ואני יודע, שהאיש מקושר לעבריינים החל משותפו יניב בלטר שריצה כבר עונש מאסר ואחרים. החלטתי שלא להקל בכך ראש וממילא גמלה החלטה בליבי לגלות אפס סובלנות כלפי עבריינות ולכן ניגשתי למשטרה והגשתי תלונה על איומים. אין באיומים האלה כדי להחליש את הנחישות שלי בייצוג הלקוחות שלי בתביעות הצודקות שלהם ובקרוב מאוד רשימת התובעים תתרחב ויוגשו תביעות של נפגעים נוספים. אין בכך כדי להחליש את הנחישות שלי בטיפול בעבירות הבניה, קבורה פסולת בניין בתוך המע״ר ועצימת העיניים, במקרה הטוב, של ראש העיר יחיאל לסרי. הגיע הזמן שיחידת להב 433 תתפנה מזוטי הדברים ותפנה זמן בלוח הזמנים שלה להידרש למתרחש בעיר הכבושה אשדוד״.

יצויין, כי הבקשה של עו״ד כהן למחיקת מרבית תוכנו של כתב ההגנה של בלטר התקבלה בבית המשפט.

בקשתו של עו״ד כהן להוסיף את המילים אשר הושמטו מהפרוטוקול של בית המשפט:

עו״ד צחי אבו טרם העביר את תגובתו לדברים.

מימין: עו״ד דניאל כהן; משמאל: עו״ד צחי אבו (קרדיט תמונה מתוך דף הפייסבוק)

3 תגובות

  1. וואי וואי וואי יש למישהו פופקורן חחח

  2. שהשופט בדיון יתעלם מאיומים בבית המשפט

  3. צדקיהו לסרינוביץ

    כידוע הדג מסריח מהראש. שותפיו הפוליטיים והעסקיים של אבו- בחור העבריין ,לסרי התחמן מעידים על האיש. כי כידוע : "אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה".
    לעו"ד כהן: לך בעקבות התחברויותיו של לסרי ותלמד איך הגג מסריח מאוד מהראש של אשדוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.