דף הבית > דעות ובלוגים > עו"ד אבי כהן: "כל חלקה טובה בעיר נהרסת. לא אסכים שהציבור ישמש תפאורה"

עו"ד אבי כהן: "כל חלקה טובה בעיר נהרסת. לא אסכים שהציבור ישמש תפאורה"

עו"ד אבי כהן החליט להקים את תנועת תאה"ב = התנועה לאיכות השלטון באשדוד. הוא מבקש להדגיש, כי מדובר בתנועה א-פוליטית, אשר כל מטרתה היא להיות כתובת לאנשים, שחושבים כי נפגעו מהתנהלות לא תקינה או כזאת הגובלת בשחיתות, לדעתם.

התנועה מתוכננת לקום על רקע יחסי הון-שלטון-עיתון הקיימים בעיר אשדוד מזה שנים.

לכשתוקם העמותה, מבטיח אבי, שיינתן סיוע משפטי ללא תשלום לחושפי שחיתויות ונפגעי ההון-שלטון.

"כל חלקה טובה בעיר נהרסת ואני , כיליד אשדוד, לא אסכים שישתמשו בנו הציבור כתפאורה בעיר הזאת לכיסוי טעויות, כשלים והפסדים כספיים של הציבור. רצוני הוא למנוע פגיעה בפרנסה של אנשים הואיל ובעלי ההון, במקום להתעסק בעסקים, דואגים למנות את מקורביהם לתפקידים ציבוריים בעירייה" , אומר לנו עו"ד כהן.

עו"ד אבי כהן עבד בעיריית אשדוד במשך 7 שנים כמפקח בנייה ובתפקידים נוספים ומכיר מקרוב את הדברים.

בימים אלה, מנהל עו"ד כהן תביעה מול עיריית אשדוד אותה הוא תובע בגין לשון הרע (כזכור, זכה עו"ד כהן תביעתו מול עו"ד ארנון ברק).

"תביעת לשון הרע , שכאשר תוצאותיה יתבררו, יבינו כולם איך "תופרים תיקים", לכאורה, ומנסים להרוס משפחות, לכאורה, בעיריית אשדוד והכל מתוך נקמנות". כל זאת, לטענתו, כי העז לצאת כנגד קבלנים ועובדי ציבור מושחתים, לדעתו. אם כך, צפויות לנו הפתעות וכמובן נעדכן אתכם שיהיו תוצאות.

עו"ד כהן איננו משלה את עצמו והוא מבין, כי ההתמודדות, לדעתו, מול ממסד ההון-שלטון באשדוד תהיה קשה מאוד ומבטיח, כי יחשוף ויעביר לטיפול הגורמים המתאימים כל מידע רלוונטי.

"לפי מה שאני רואה, "הכלבים נובחים והשיירה עוברת" למרות שבתי המשפט עושים את עבודתם ומרשיעים אנשים, קבלנים ופוליטיקאים – כולם עדיין ממשיכים להשפיע ועולם כמנהגו נוהג. אנשים יוצאים מהכלא ומצטיירים כ"גיבורי תרבות", באיזו עיר אנחנו חיים ומגדלים את הילדים שלנו?"

"ביום הכיפורים הזה אני מקווה שאנשים חשבו פעמיים ויותר על החטאים שלהם ועל הדיכוי של תושבי העיר. העיר שלנו נעשתה שלטון החמולות "ראיסים" מול "פשוטי העם". מי שאיש עסקים – שיתעסק בעסקיו. למה מחברים הכל לפוליטיקה?" , שואל עו"ד כהן.

 

עו"ד כהן קורא לאנשים טובים להצטרף להקמת העמותה.

 

בדוק גם...

בן 70 נפצע באורח בינוני בתאונת דרכים

למוקד 1221 של איחוד הצלה התקבל דיווח על הולך רגל שנפגע מרכב ברחוב הרב הרצוג …

שינוי גודל גופנים