הלן גלבר
יו״ר הסתדרות לאומית - יואב שמחי ויו״ר ארגון הנמלים ומחוז דרום - אלון חסן מברכים את עובדי הנמל ומשפחותיהם, תושבי אשדוד והסביבה, בשנה טובה ומבורכת. שנת הצלחה ונתינה.
דף הבית > נמל אשדוד > עובדי הנמל דורשים: "בחירות לוועד ועכשיו"

עובדי הנמל דורשים: "בחירות לוועד ועכשיו"

שמעון כצנלסון
שנה טובה לעיר אשדוד

הרוחות בנמל אשדוד רחוקות מלהיות רגועות וגם הבוקר, אנחנו רואים, כי העובדים מסרבים להשלים עם הקיים ודורשים – בחירות ועכשיו.

בימים אלו, חברי הועד המכהנים הם אלה שנכנסו לתפקידם מתוקף התפטרותם של קודמיהם, המכונים "ועד הפעולה".

הבוקר, נשלחה לעובדי הנמל הודעה, הקוראת לבחירות במטרה שמי שיסגור את ההסכמים יהיו חברי הועד הנבחר על ידי ציבור העובדים. מחר, מתוכננות להמשך ההפגנות, מבחינת העובדים "עד שיהיו בחירות".

האחדות בין עובדי הנמל הינה חשובה ביותר , במטרה להצליח לחתום על ההסכם הטוב ביותר עבור עובדי הנמל והסכם כזה, יכול להיחתם רק על ידי ועד נבחר. כיום, יוצא מצב בנמל, שחברי הועד המכהנים לא נבחרו על ידי העובדים ואילו אלה שנבחרו – נמצאים מחוץ לוועד.

לאור חזרת העובדים להסתדרות הכללית והסרת איום המעבר ללאומית, לפי שעה, ההסתדרות הכללית, טוב תעשה, אם תוביל לבחירות לוועדים בנמל, ויפה שעה אחת קודם.

והרי ההודעה, שנשלחה לעובדים הבוקר:

נפתח בזה שברוך השם בזכות המאבק שניהלו העובדים בשנתיים האחרונות הועלו על השיח היומי הגנה לעובדים, ובנוסף רציפים 24/25.

ישנה אפשרות, שיחתם הסכם כבר בימים הקרובים על ידי ועד שלא נבחר ציבור ומנהל מו"מ בלי לגיטימציה מהעובדים רק בשביל להגיד שהם חתמו על ההסכם וזה הישג שלהם. אנו בטוחים שניתן לשפר את ההסכם בעוד מס' נושאים יחד עם ההסתדרות הכללית ניתן להשיגם, אנו חושבים שלא מיצינו את הכל. אנו חושבים שזו בושה שוועד שלא נבחר ציבור יחתום על הסכם כלשהו,
אנו יודעים מאיפה מגיע הלחץ לחתום על הסכם הרפורמה לפני היציאה לבחירות, חברים יקרים באנו לאחדות בנמל, בואו לא נהרוס שוב את האחדות.
אנו מאחלים לכולכם בשורות טובות,בעזרת השם שנדע אחדות ובטחון תעסוקתי לכולם.

בשם השם נעשה ונצליח!

 

 

בדוק גם...

אלי נכט בנאום: ״אני מאשים״

אלי נכט, המועמד למועצת העיר, אשר בניגוד לרשימות רבות אחרות, לו קיים הניסיון ויוצא בכך …

שינוי גודל גופנים