הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

עדשות מגע חודשיות- לקנות או לא לקנות? 

עדשות מגע חודשיות מיועדות עבור אנשים שמרכיבים משקפיים. אנשים מסוג זה, מתלבטים פעמים רבות בשאלה האם כדאי לקנות עדשות מגע ולהתחיל להשתמש בהן? והאם כדאי לעשות בעדשות שימוש קבוע או חד פעמי?

ואכן, בכל זה נוגע למוצר ספציפי הזה – יש לדעת שיש כמה סוגים של מוצרים. כיום אפשר עדשות מגע חד יומיות או חודשיות, בזמן שאת היומיות יש להחליף כל יום (כמו כל מוצר חד פעמי) ואת החודשיות אפשר להחליף פעם בחודש. 

בנוסף לכך, כדאי לדעת שישנה גם חלוקה של עדשות מגע גם לסוגים שונים, כמו עדשות רכות או קשות, יש צבעים שונים של עדשות, כמו למשל שקופות שנועדו רק לתיקון הראייה, ויש כאלו שיש להן צבע עבור מי שמעוניין בשינוי זמני  של צבע העיניים.

בכל מקרה, עדשות מגע יומיות יש מסוגים רבים. אם אתם מעוניינים בעדשות שאפשר להשתמש בהן משך כל החודש – כדאי לשקול בחירה בעדשות מגע חודשיות, אבל חשוב לדעת כיצד לקנות את המוצר. 

אז איך עושים זאת באמת?

כדי לרכוש את המוצר הנכון, מומלץ לבחור עדשות מגע איכותיות המיוצרות ומשווקות ממותג איכותי כמו ג׳ונסון אנד ג׳ונסון או שאר מותגים שעוסקים בייצור מוצרי בריאות מסוג זה. 

בין היתר כדאי למצוא אתר אופטיקה שיש בו מומחים וכזה המציע עדשות מגע מסוגים שונים שאפשר לקנות באריזה חסכונית, כמו למשל אריזה של 3 חבילות שתספיק לכם ל90 יום ויותר. 

כיום אפשר למצוא מגוון רחב של מוצרים המשווקים על ידי מומחים וחשוב לבחור את המוצר המתאים ביותר לצרכים שלכם. בחרו עדשות מגע טובות איכותיות, רכות שלא מכבידות על העין ושימו לב כי הם מתאימות לשימושים שלכם.

אם אתם רוצים לבחור עדשות מגע חודשיות: זה הזמן לעשות זאת באמצעות אתר טוב שיספק לכם את המספר הנכון של החבילות הדרושות לכם לשימוש יומיומי. בחרו אתר שיכול לספק לכם חבילה לניסיון. בין היתר כדאי לתת את הדגש לחיסכון שבקני ולבחור מוצר באריזה חסכונית שאפשר להזמין לכל מקום – כך תוכלו להסיר את המשקפיים ולהנות מעדשות מתי שתרצו בכך.

תמונה מתוך freepik

אולי תתעניין ב...

קרע בש״ס: רבני משפחת אבוחצירא החרימו את ביקורו של הרב אריה דרעי

חילוקי הדעות בין מ״מ ראש העיר אבי אמסלם לבין בתי רבני אבוחצירא הגיעו עד כדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.