הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

סקר מכון סמית: 32% מהתושבים יבחרו בד"ר אלי לחמני לראשות העיר|רוצים שינוי?

בשעה האחרונה, הודיע המועמד לראשות העיר, ד"ר אלי לחמני, על תוצאות סקר בחירות שנערך על ידי מכון סמית. לפי הסקר, כאשר ד"ר לחמני עומד מול ד"ר לסרי, 32% מעדיפים את ד"ר לחמני

על פי הסקר, אשר את תוצאותיו מציג לחמני בעמוד הפייסבוק שלו,  32% מהנשאלים תמכו בו לראשות העיר ו- 32% האחרים עדיין לא החליטו. היתר, תמכו בד"ר לסרי להמשך כהונה נוספת.

הסקר, כשלעצמו, לא בחן את התמונה הנוכחית, לפיה קיימים 4 מתמודדים אלא רק מצב בו לחמני יעמוד מול לסרי. או שתוצאות הסקר המלא נעדרות לפחות בפרסום.

תושבי העיר רוצים שינוי?

תוצאות סקר זה עשויות ללמד אותנו, הצופים בו מהצד, כי העיר מעוניינת בשינוי שלטוני כבר בבחירות הקרובות. סוגיה נוספת אשר ניתן להסיק מתוצאות הסקר היא שבמצב בו לחמני יעמוד לו לסרי "ראש בראש" ללא מועמדים נוספים, אכן יש לו סיכוי גם לנצח.

להלן הפוסט המלא של ד"ר לחמני:

"הגיעה העת לשחרר את אשדוד וגם… את תוצאות הסקר.

שמח לעדכן כי לאחרונה בוצע סקר בסוגיית הבחירות באשדוד על ידי מכון סמית\ אשר בחן את ההעדפות של תושבי אשדוד.

"מי לדעתך הכי מתאים להיות ראש העיר אשדוד. ד"ר אלי לחמני או ד"ר יחיאל לסרי?", נשאלו הנסקרים ו-32% מתושבי העיר הודיעו, כי הם בוחרים בי. 32% נוספים עדיין לא החליט למי יתנו את קולם / אין להם דעה.

תוצאות אלו הן רעידת אדמה מבחינת מביני העניין בגזרה הציבורית והפוליטית. התשובות של התושבים היו כנות והן הבהירו לי חד משמעית כי למרות שהחלטתי רק לאחרונה להתמודד רשמית לראשות העיר עם סיעת "אשדוד תנצח" – תושבי אשדוד רוצים שינוי, דורשים שינוי ומייחלים לשינוי בניהול העיר.

אתם מאמינים בי ומאמינים שרק אני יכול להביא את המהפך הכי חשוב לעיר בעת הזו – והדבר הזה ממלא אותי בכוחות להמשיך ולעשות את המירב בכדי לשחרר את העיר אשדוד, למענכם, למען כולנו.

האמון שלכם אינו מובן מאליו! התמיכה שלכם, הטלפונים הרבים וההודעות הרבות, החיבוק החם והכמיהה שלכם לסייע לניצחון בבחירות האלה ולקחת חלק בבשורה שבוא תבוא – אלה לא מובנים מאליהם ולכן, אני רוצה לנצל את הבמה ולומר לכל אחת ואחד מכם תודה.

תודה שאתם חלק מהמהפכה, חלק מהתהליך שאנו עוברים בדרך לשינוי וחלק מהמלחמה על הבית שלנו. אני יודע שהדרך עוד ארוכה ויהיו בה בוודאי מכשולים, אולם אני מבטיח לכם שאני חדור מטרה ואעשה הכל כדי לגרום לתושבים נחת ורצון להמשיך לחיות בעיר הנפלאה הזו.

#אשדודתנצח"

 

אולי תתעניין ב...

ההודעה התמוהה של משטרת ישראל בעניין ישיבת גרודנא

משטרת ישראל הוציאה הודעה תמוהה היום, לפיה השוטרים מוודאים אכיפה במוסדות הלימוד בדגש על ישיבת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.