הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ספין כושל: מי שולח לתושבי העיר סמסים עם ההקלטה של גלבר?

הבוקר, נחשפו תושבי העיר לכתבה של האתר YNET, הכוללת הקלטות של המועמדת לראשות העיר, הגב' הלן גלבר, כאשר היא משוחחת עם איש עסקים בשם וולדימיר

לפי תגובתה של גלבר או מי מטעמה, מדובר באדם אשר התחזה, לכאורה, לאיש עסקים מצליח, וכי מבחינתה בקשותיה היו לגיטימיות, נוכח העובדה, שעל פי החוק נאסר על מועמדים לממן את קמפיין הבחירות שלהם מכיסם באופן מלא. הטעם הנעוץ באיסור זה הוא, על מנת שאפשרות הבחירה אכן תהיה פתוחה וחופשית לכולם ולא "לעשירים בלבד".

עד כאן, בתוספת גילויים מרעישים, די נשמע לתושב הסביר, לכאורה, כמו "ספין" גרוע, שלא הצליח לחדור את שכבת המגן של הגב' גלבר כנקיית כפיים ושומרת חוק.

מי שולח את הודעות הסמס לתושבי העיר?

בשעות האחרונות, עשרות תושבים פנו למערכת "אשדוד היום" והתלוננו על קבלת סמס לטלפון הנייד שלהם ובו לינק להקלטה של גלבר עם איש העסקים.

"מי שולח את הסמסים האלה ובאיזו חוצפה?"; "למי כבר יש את הנייד שלי והחליט להטריד אותי בסמסים פוליטיים?"; התושבים אומנם שאלו שאלות ואף העלו השערות אשר לדעתם נשמעו די מבוססות, אך למערכת "אשדוד היום", נכון לעכשיו, אין תשובות.

שולח/י הסמסים נותר/ו עלומי שם.

מי מחזיק בידיו מאגר של טלפונים ניידים של תושבי העיר?; האם אותו שולח סמסים קיבל רשות להשתמש במאגר טלפונים?; האם איסוף מאגר הטלפונים נועד לשימוש פולטי?

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.