הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

סנסציה משפטית: בית המשפט העליון הפך את ההחלטה של המחוזי והחליט להרשיע את אלון חסן

סנסציה בעיר: בית המשפט העליון קיבל באופן חלקי את הערעור של מדינת ישראל והחליט להרשיע את אלון חסן, יו״ר ועד עובדי נמל אשדוד לשעבר והאיש החזק ביותר בנמל עד לפני שנים ספורות

אלון חסן, חבר מועצת עיר לשעבר ויו״ר ועד עובדי נמל אשדוד לשעבר, הורשע היום (שלישי) בבית המשפט העליון בעבירות של מרמה והפרת אמונים. חסן זוכה בעבר זיכוי מלא ומוחלט על ידי ביתה משפט המחוזי, בערב פסח לפני כשנתיים. היום (שלישי), בצעד די חריג, החליט בית המשפט העליון להפוך, למעשה, את ההחלטה של בית המשפט ב המחוזי וקיבל באופן חלקי את הערעור של המדינה כנגד חסן. כאמור, חסן הורשע היום בעבירות של מרמה והפרת אמונים.

נציין, כי מדובר בעבירה ברף הנמוך ביותר. מרמה והפרת אמונים על כך שהעביר מסמכים של דירקטוריון החברה והביקורת הפנימית לידי ״דנה״.

בהחלטה נכתב, כי בתקופה הרלוונטית היו לחסן קשרים משפחתיים, קשרי חברות וקשרים עסקיים עם חברת "דנה לוגיסטיקה בע"מ" שפעלה בתחומי הנמל ונתנה שירותים שונים ללקוחותיו.

בית המשפט העליון הרשיע את חסן פה אחד בעבירה של מרמה והפרת אמונים בידי עובד ציבור ובעבירה של מרמה והפרת אמונים בתאגיד משום שבכובעו כיו"ר ועד העובדים הוציא פרוטוקולים של דירקטוריון נמל אשדוד ודוח ביקורת פנימי של הנמל ומסר אותם לחברת דנה, וזאת תוך ששם את עצמו בניגוד עניינים מובהק בין האינטרס של הנמל לבין האינטרס של חברת דנה והאינטרס האישי שלו בתוצאות הליך משפטי שנקטה חברת דנה נגד הנמל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.