הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

סמנכ"ל משאבים חדש לנמל אשדוד

 

ירון הדרי, לשעבר סמנכ"ל משאבי אנוש ולוגיסטיקה ברכבת ישראל ובבזק בינלאומי, גבר במכרז על עשרות מועמדים לתפקיד.

 

סמנכ"ל משאבי אנוש חדש מונה בחברת נמל אשדוד: ירון הדרי. הסמנכ"ל הנבחר כיהן ב-6 השנים האחרונות כסמנכ"ל משאבי אנוש ולוגיסטיקה ברכבת ישראל. לפני כן, עבד כסמנכ"ל משאבי אנוש ולוגיסטיקה בבזק בינלאומי, וסמנכ"ל תפעול בדומינוס פיצה.

במסגרת תפקידו ברכבת ישראל, לקח הדרי חלק מרכזי בהובלת שינוי התרבות הארגונית והניהולית בחברה  דבר שאפשר את שיפור השירות לציבור הנוסעים והגידול החד בציבור המשתמשים ברכבת.

הדרי נכנס לתפקידו בינואר 2017, לאחר שנבחר בהליך של מכרז פומבי וגבר על עשרות מתמודדים אחרים לתפקיד. הדרי נכנס לאחד התפקידים היותר מורכבים בחברת נמל אשדוד ויהיה אחראי בין היתר על ההסכמים הקיבוציים עם הוועדים בחברת נמל אשדוד ועל הערכות החברה בהיבטי ההון האנושי לקראת האתגרים העומדים בפניה. הדרי הינו רס"ן במילואים ובעל תואר שני בניהול משאבי אנוש מאוניברסיטת תל אביב.

מנכ"ל חברת נמל אשדוד, יצחק בלומנטל, בירך את הדרי על בחירתו לתפקיד וציין כי: "הנהלת חברת נמל אשדוד משלימה את איוש השדרה הניהולית הבכירה של נמל אשדוד. בחירתו של ירון הדרי מבטא את הקו הניהולי של החברה, יחסי עבודה הוגנים לעובדים, תוך הבטחת האיתנות הפיננסית של החברה וההערכות לתחרות הצפויה בנמלים לקראת פתיחתם של הרציפים החדשים, שיופעלו ע"י מפעילים פרטיים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.