סוכה לי, סוכה לי חביבה…

זוג פרוד הגיע לבית המשפט ודרש לקבוע באיזה סוכה ישבו ילדיהם

האישה כלכלנית, הבעל מנהל בית ספר… את המשבר הזה בין בני הזוג רק בית המשפט פתר אחרי שנזף בזוג ההורים

שלומית בנתה סוכה… זהו שממש לא ככה, יחגגו זוג הורים מהצפון עם ילדיהם את חג הסוכות. עימות חריף סביב השאלה היכן ישבו הילדים בסוכה הגיע לבית משפט למשפחה בצפון שהכריע: הצדדים יבנו שתי סוכות, האחת בבית הוריה של האם והשניה בביתו של האב.

מדובר בזוג הורים צעירים יחסית, החיים בנפרד, להם שלושה ילדים. האישה כלכלנית בכירה בחברת השקעות, והבעל מנהל בית ספר במקצועו. לכאורה, אנשים משכילים וכאלה שיודעים לנהל משברים, אבל מסתבר שבמאבקי הגירושין אין גבול לאבסורד ולעיתים הדבר מעבר לבינתם, כך לפחות טען השופט בבית המשפט.

תחילתה של הדרמה כשבוע לפני ראש השנה. האישה פנתה לעורכת הדין שרין סולן המייצגת אותה בהליך הגירושין הארוך, וביקשה ממנה להכין הסכם לפיו המשמורת על הילדים בחגים תתחלק כך שחג אחד יעשו אצל האב והחג השני אצל הורי האם וחוזר חלילה. הבעל סירב ואמר לאשתו, עמה הוא כאמור בשיאו של הליך גירושין "יהיה בסדר" אבל לא הסכים להתחייב לדבר.

התפנית כצפוי באה  מיד אחרי ראש השנה. לאחר שהילדים בילו אצל האב, הם חזרו לבית אמם והודיעו לה: "אבא בונה סוכה ואנחנו נהיה אצלו". האישה ביררה את הענין ואכן התברר לה שזו תכניתו של האב.

כל הניסיונות לגשר על הפערים, לא עלו יפה והאישה באמצעות עו"ד סולן פנתה לבית המשפט כדי שזה יקבע הסדר הוגן. בית המשפט נזף בזוג: "אתם מתעסקים בשטויות במקום לגמור את זה יפה, אבל כדי שהחג יעבור בשקט אני קובע ששני הצדדים יבנו סוכה, כל אחד בביתו שלו והילדים יחלקו את החג שווה בשווה".

ההחלטה הזו לא סיפקה את האישה והיא דרשה מבית המשפט לקבוע שהילדים יהיו אצלה בחג הראשון, הבעל התנגד, ובית המשפט נעתר לבקשת האישה, אבל חייב אותה בהוצאות של 5,000 שקלים.

 

אולי תתעניין ב...

תאונת דרכים קשה ברחוב יצחק הנשיא. 2 פצועים פונו

הבוקר (ראשון), בשעה 09:53 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש על תאונת דרכים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים