הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

סְלִיחָה ומְחִילָה| מאת: תמי אברהמי

בקשת סְלִיחָה ומְחִילָה| מאת: תמי אברהמי

מדי שנה, אנו, ב״אשדוד היום״, כותבים אלפי כתבות המוגשות לקוראים ובדרך כלל, הן בעלות ערך ציבורי לקורא. מדי יום, ישנן התלבטויות בחייו של כל עורך חדשות, ובחיי בפרט, אם לפרסם מידע זה או אחר שמגיע למערכת. הכל מגיע. השאלות שמנחות אותי, בבואי לפרסם מידע לציבור הוא: האם יהיה לכך ערך ציבורי כלשהו? בדרך כלל, אני משתדלת לפסוח על מידע צהוב או אישי או כזה שלדעתי לא יהיה בו ערך לציבור. הרבה מאוד כתבות לא נכתבות כלל או לא מפורסמות, רק בשל הרצון לא לפגוע באיש שלא לצורך.

בקשת הסליחה היא מכל אלה, שהמידע שפורסם בעיתון ״אשדוד היום״ פגע בהם בכל דרך שהיא. מהם, אני רוצה לבקש סליחה ומחילה מעומק הלב. גם פוליטיקאים, שעולים אצלנו חדשות לבקרים עם פרשות שונות, גם מהם, ועל אף תפקידם הציבורי המחייב, ברצוני לבקש סליחה.

סליחה מכל אלה, שרק בשל היותם משפיעים על העיר, על התושבים, נאלצו הם וילדיהם, לקרוא על עצמם כתבות לא מאוד מפרגנות, או כאלה שסיפרו סיפור מביך. סליחה מעומק הלב.

סליחה נוספת היא מהקוראים של ״אשדוד היום״, שלא תמיד קיבלו את מלוא המידע, שיתכן וצריך היה לפרסם. סליחה על כך, שלא פרסמנו תמיד את כל המידע שיש ברשותינו והיה יכול לסייע למי מהקוראים.

סליחה מהקוראים, על כך שלא תמיד היינו זמינים לתת מענה, או להגיש סיוע.

סליחה על כל אותן פעמים, שתושבים פנו אלינו עם עוול כבד, וידינו היתה קצרה מלהושיע. השתדלנו פה אבל לא מספיק.

לקראת השנה החדשה, תשפ״ב, ברצוננו להיות טובים יותר, מהירים יותר, יעילים יותר, משמחים יותר.

תודה לכל מי ששולח לנו תמונות, סרטונים, סיפורים מעניינים. אתם חלק בלתי נפרד מ״אשדוד היום״ וההצלחה של העיתון היא שלכם, בזכותכם ותודות לכם. כבר 5 שנים איתכם.

שנה טובה ומתוקה! גמר חתימה טובה!

אולי תתעניין ב...

הלב נשבר: הלכה לעולמה שחף אפרת פלד

שחף האהובה על כל מי שזכה להכירה הלכה לעולמה היום והיא רק בת 50 שחף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.