הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

נקמת הרב במאהבת שבגדה בו

"הרב" גילה כי המאהבת שלו העדיפה גבר אחר, יבואן יהלומים, חיפש נקמה – ומצא. לאחר שהבין כי המאהבת בחרה בגבר נשוי אחר עשיר, הלך לאשתו של המאהב החדש וחשף את הרומן

"הרב הנוקם", כך הוא מכונה במסדרונות בית המשפט וכל זאת בשל הסיפור הזה.

הרב מצפון  הארץ ניהל רומן עם אישה צעירה נשואה במשך כמה חודשים. האישה "שומרת נגיעה", רצתה לשקם את חיי הנישואים שלה והלכה לקבל "עצה טובה" ממי שכונה "רב-יועץ", אבל לא ממש קיבל הסמכה לרבנות.

כידוע, לא מעט אנשי דת מכונים בתואר "רב" והם לא ממש רבנים ולא קיבלו הסמכה מעולם. הם כמובן לא מכחישים את התואר שמודבק להם, למרות שזה שייך למעטים וכאלה שלמדו במשך שנים. 

עם זאת, בסיפור ששטח המאהב החדש של האישה הצעירה בפני עורכת הדין שרין סולן עולה כי מדובר "ברב יועץ", שנהג לתת עצות לכל מיני אנשים, גברים ונשים, בין היתר בענייני אישות. כך הוא פגש את הצעירה שבאה להיוועץ בו בגלל משבר בחיי הנישואין.

לימים ,התפתח בין "הרב-יועץ" לאישה הצעירה, אם לשני ילדים, קשר רומנטי שנמשך כמה חודשים, עד שהאישה הצעירה הכירה גבר אחר והודיע ל"רב-יועץ" על כוונתה להפסיק את הקשר עמו. 

כנקמה במאהבת שנטשה, הלך הרב היועץ לאשתו של "החבר החדש", של המאהבת שלו, וחשף בפניה את הרומן. האישה הנסערת מהבגידה מבקשת גט וכתובה.

עו"ד סולן מדגישה כי טענות "הרב-יועץ" לפיהן המאהבת שלו הלכה עם הלקוח שלה, אין בהן ממש והם נשענות רק על נקמנות ואהבה נכזבת. לכן, יש לדחות את בקשת אשתו לחייב את בעלה בכתובה.

המחלוקת הכספית בין בני הזוג, תדון בבית המשפט למשפחה שכן לזוג רכוש רב בגלל עיסוקיו של הבעל בתחום הצורפות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.