נעצרו 4 חברי כנופיה החשודים בהתפרצויות לבתי עסק

פעילות עיקשת וסמויה שערכה היחידה המרכזית של משטרת ישראל יחד עם יחידות מיוחדות במחוז הדרומי של המשטרה במהלך השבועות האחרונים, הובילה בסוף השבוע למעצרם של ארבעה חברי כנופיה שביצעה על פי החשד התפרצויות רבות לעסקים, מדרום הארץ ועד צפונה, והסבה נזק כלכלי מוערך של מאות אלפי ש"ח, ואף יותר, לבעליהם.

 

בלשי היחידה המרכזית במרחב לכיש של משטרת ישראל יחד עם יחידות מיוחדות ואופרטיביות נוספות של המרחב והמחוז הדרומי, עסקו בשבועות האחרונים רבות באיתורם תוך פעילות סמויה ומורכבת של חברי כנופיית התפרצויות לעסקים וגניבת רכוש יקר ערך בשווי מוערך של מאות אלפי ש"ח.

ביום שבת לפנות בוקר הפכה פעילות זו לגלויה במהלך פעילות הבלשים יחד עם לוחמי יס"מ עת נעצרו 4 חשודים תושבי הפזורה הבדואית בדרום בשנות ה-20 המוקדמות לחייהם לאחר שפרצו למפעל מוצרי חשמל באזור השרון. החשודים העמיסו בתוך רכב מסחרי, מסוג איווקו, מוצרי חשמל בשווי מוערך של מאות אלפי ש"ח והחלו נמלטים כשרכב נוסף של החשודים, מסוג סקודה, אחראי לפתוח להם את ציר הנסיעה וכל זאת תוך סיכונם של הכוחות הפועלים ואף אזרחים שנקלעו בדרכם. לאחר מעצרם הועברו החשודים לחקירה במשרדי היחידה המרכזית. לבקשת המשטרה, מעצרם של שלושה מהמעורבים הוארך בבית המשפט במספר ימים נוספים.

*"מדובר בכנופיה שהסבה נזק כלכלי רב, אך יתרה מכך פגעה בתחושת ביטחון הציבור הנורמטיבי. פעילות נחושה ומקצועית של כוחות המשטרה הביאה למעצרם ובסיום הליך החקירה הם צפויים לדין"*, נמסר מהמשטרה.

*קרדיט דוברות המשטרה*

אולי תתעניין ב...

בתושייה ובמהירות: המציל דודו כהן הציל אדם מטביעה בחוף מי-עמי

צוות המצילים בחוף מי-עמי הצילו במהלך השבת אדם מטביעה בחוף מי-עמי. המציל דודו כהן רץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים