הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

נמל אשדוד רכש מנוף גשר בעלות של כ-10 מיליון אירו

חברת נמל אשדוד חתמה על הסכם רכישת מנוף גשר חדש ברציף 23 בעלות של כ- 10 מיליון אירו. המנוף החדש יאפשר את קליטת אוניות הענק ברציפי הנמל שיגדילו את היקף תנועת המטענים

בשבוע שעבר התקיים בנמל אשדוד טקס חתימה חגיגי על הסכם רכישת מנוף גשר חדש ברציף 23 בעלות של כ-10 מיליון אירו. בטקס השתתפו מנכ"ל חברת נמל אשדוד יצחק בלומנטל, נציגי הנהלת החברה, וסמנכ"ל יצרנית המנופים הסינית  zpmc.

במסגרת יישום תכנית שדרוג התשתיות בנמל אשדוד, לקראת עידן התחרות בנמלי הים, החליטה הנהלת חברת נמל אשדוד להצטייד במנוף גשר חדש ברציף 23. את המנוף החדיש תספק לנמל אשדוד חברת

Shanghai Zhenhua Heavy Industries  אשר זכתה במכרז פומבי לאספקת המנוף.

מנוף הגשר החדש יסופק לנמל עד לסוף שנת 2018. בנוסף לכך, לפי תנאי המכרז, קיימת לחברת נמל אשדוד אפשרות לרכוש 9 מנופים נוספים בשנים הקרובות.

מנכ"ל חברת נמל אשדוד, יצחק בלומנטל ציין, כי: "ההצטיידות במנוף גשר חדש הינה חלק מיישום התכנית האסטרטגית של הנמל והמוכנות של החברה לקראת עידן התחרות בנמלי הים והמענה שלנו לשינויים המתחוללים בעולם הספנות. המנוף הינו בעל טכנולוגיה חדשנית עם כושר הרמה של 65 טון, גובה הרמה עד 45 מטרים מעל הרציף ואורך זרוע ימית של 66 מטרים – כל אלה מבטיחים מתן שירות רחב למגה אוניות המותאם לקצב התפוקות בעולם התחרות. ההצטיידות בתשתיות חדשות ושדרוג התשתיות הישנות בנמל היא זו שבסופו של דבר מאפשרת לנו להמשיך במגמת הצמיחה בכל ענפי הפעילות של הנמל".

צילום: פבל טולצ'ינסקי

 

אולי תתעניין ב...

3,000 ש״ח לבניין המקושט ביותר בדגלים

הייתם מאמינים שיש תחרות כזו? דיירי בניין המגורים ברחוב שבט זובולון 1 זכו במקום השני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.