הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

נמל אשדוד השקיע 2.5 מיליון ש"ח לשדרוג מערכת הקשר הדיגיטלית

נמל אשדוד השקיע לאחרונה 2.5 מיליון ש"ח לטובת שדרוג מערכת הקשר ״טטרה״ בנמל לדור המתקדם ביותר של מערכות הקשר מבית מוטורולה. משך הזמן הכולל לביצוע הפרויקט נמשך כשישה חודשים. השדרוג מכפיל את אורך החיים של מערכת הקשר בנמל

חברת נמל אשדוד סיימה בימים אלה את פרויקט שדרוג מערכת הקשר הדיגיטלית ״טטרה״. מדובר בדור המתקדם ביותר של מערכת הקשר מבית מוטורולה. עלות ההשקעה הפרויקט נאמדת בכ-2.5 מיליון שקל, ומשך הזמן הכולל לביצועו היה כ-6 חודשים.

המערכת החדשה הינה מערכת X-Core Geo Redundant דגם 9.0.2 אשר מכילה שני מרכזי מערכת בשרידות גאוגרפית. כמו כן, המערכת מותאמת לאתגרי הסייבר ההולכים וגוברים, ומכילה מספר גדול של Fire Walls (חומות אש) ותוכנות הגנה נוספות.

השדרוג למערכת החדשה, מכפיל את אורך החיים של מערכת הקשר של חברת הנמל, ומסייע למערך התפעול והביטחון לבצע באמינות רבה את תהליכי העבודה העיקריים, הן בשגרה והן בחירום. מדור תקשורת ובקרה בנמל, בהובלת ראש המדור, גיא מגידיש, יחד עם נציגי מוטורולה, דאגו להתקנה ולשדרוג המערכת ללא הפרעה למהלך התקין של העבודה התפעולית בנמל.

איציק כהן, מנכ״ל נמל אשדוד, מוסיף: ״שדרוג המערכת מצטרף להשקעות נוספות אשר הנמל מבצע בימים אלה, כחלק מהיערכות הנמל לפתיחת הנמלים החדשים. המערכת החדשה תאפשר רציפות בתהליכי העבודה התפעולית, תוך נקיטת אמצעי ההגנה ואבטחה גבוהים ביותר״.

צילום: שבתאי טל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.