הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

נלחמים בפייק-ניוז: ד"ר לחמני הגיש תביעה כנגד הפורום הציבורי לישראל

ד"ר אלי לחמני אמר מוקדם יותר ל'אשדוד היום': "אני סמוך ובטוח, כי תושבי אשדוד יודעים כי אני וחברי לתנועת 'אשדוד תנצח' דוגלים ביהדות בדרכי נועם, ב'חיה ותן לחיות' ובשמירה על כבודם של כלל תושבי אשדוד, ללא הבדל בין אם הם דתיים אם לאו".

 

תביעה הוגשה ביום חמישי בבית משפט השלום באשדוד נגד הפורום הציבורי לישראל יהודית ודמוקרטית ונגד יו"ר הפורום איתי גרנק בעקבות כתבה שפרסם הפורום באמצעי המדיה, ובה הוכפש שמו של ד"ר לחמני לרבות הטענה כי ד"ר לחמני והסיעה בראשה הוא עומד, "אשדוד תנצח" נתמכים על ידי הקרן החדשה לישראל, וכן שקרים נוספים. את התביעה בסך מיליון ש"ח הגיש ד"ר לחמני באמצעות בא כוחו, עו"ד יוסף בן דיין.

לדברי ד"ר לחמני: "במסגרת מסע ההכפשה נגדי, על ידי הפורום הציבורי, נטען כי אני וסיעתי נתמכים על ידי הקרן החדשה לישראל. מדובר בטענה שקרית ומקוממת, אשר בימים רגילים לא הייתי טורח להתייחס אליה כלל ועיקר, אך כשהדברים מתפרסמים מספר ימים לפני הבחירות אין לי אלא להוקיע את הדברים ולקבוע כי מדובר בניסיון לפגוע במערכת הבחירות, וכן לגרום לסכסוך בין האוכלוסיות השונות באשדוד – דתיים ושאינם דתיים כאחד, ולגרום לפילוג בעם".

 

התמונה הראשית ד"ר לחמני עם אלי זריהן מתוך כנס התומכים בו בשבוע שעבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.