הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

נכט משחרר את הרסן ומגיע להפגנת חרדים כנגד פתיחת ״סופר-פאפא״ בשבת| צפו בסרטון 🎥

כבר מספר שבועות, שקבוצת חרדים, תושבי העיר אשדוד, מביעים מחאה מול ״סופר-פאפא״, הפתוח בשבת ברובע א׳. במהלך השבת, חבר המועצה אלי נכט הגיע למקום, בצעד מחושב ולא מקרי

חבר המועצה, עו״ד אלי נכט, הגיע היום (שבת) לאיזור ״סופר פאפא״ ברובע א׳, אשר פותח את שעריו גם בשבתות. במקום, מתקיימת כבר מזה מספר שבועות, מחאה של קבוצת מתפללים חרדיים, שעומדים מול המקום הפתוח בשבת.

התזמון של נכט איננו מקרי, שכן הפגנות החרדים מתקיימות שם כבר מספר שבועות ואת נכט לא ראינו במקום, אפילו לא בהתבטאות כלשהי. עם פרסום הדרישה של עיריית אשדוד מנכט לפנות את משרדו, באופן בלעדי ב״אשדוד היום״, ככל הנראה, החליט נכט להפסיק לשתוק בכל זירה אפשרית. הצעד הראשון של נכט היה להגיע היום (שבת) להפגנה ולעורר את היצרים משני הצדדים. מי שרוצה את נכט באופוזיציה, בוודאי ישקול מחדש את המחשבה הזו.

נקודה נוספת למחשבה היא הביקור המתוקשר של חה״כ אביגדור ליברמן בביג אתמול (שישי). לאחר הצהרתו של נכט, כי יתמוך בליברמן, לא ראינו אותו הפעם מקבל את פניו של ליברמן בביג. לעומת זאת, שמעון כצנלסון ואנשיו הגיעו במלוא הדרם.

תגובתו של עו״ד אלי נכט:

״היום, אני ומפלגתי נטלנו חלק במחאה מול עשרות אברכים צעירים שטופי מוח, שבאו לפגוע בבית עסק(סופר פאפא) הפועל בשבת, באזור א׳. מדובר באזור מעורב שרק מטרים בודדים ממנו ישנם חנויות ובתי קפה פתוחים בשבת כבר עשרות שנים. מדובר בקיצונים חרדים שבאו להתסיס, זה השבוע השלישי ברציפות, תוך ניסיון לפגוע בבית העסק ולמנוע את הכניסה אליו.
לא שמעתי שום גינוי מהנהלת העיר ולא מסגני ראש עיר החרדים, על מנת לגנות תופעה פסולה זו.
יש להוקיע את התופעה מהשורש.
אנחנו כאן כדי להיות לצד בעל העסק שהשקיע ממיטב כספו, אנחנו כאן לצד התושבים שרוצים לחיות בעיר, בה אפשר לרדת למטה ולקנות פיצוחים. אנחנו כאן בעד חיה ותן לחיות, וכל מי שהמשוואה הזאת לא מתאימה לו, שישקול אופציות אחרות״.

נותנים פייט לכפייה החרדית באשדוד

פורסם על ידי ‏Eli Nacht • אלי נכט‏ ב- יום שבת, 15 בפברואר 2020

אולי תתעניין ב...

סיוע באיתור נעדר בסיכון – רונן גרוס

סיוע באיתור נעדר בסיכון – רונן גרוס משטרת ישראל מבקשת סיוע באיתור נעדר העונה לשם …

תגובה אחת

  1. ברבו נכט.
    מטוב מאוחר… זה צעד בכיוון הנכון. אין לך סיכוי אצל לסרי ואתה יודע את זה.
    אתה חייב למצב עצמך כבעל עמדה ברורה. אתה לא כצנלסון הנוכחי או גרשוב האפסוו.
    תתםטר ולך לאופוזיציה להילחם. רק כך יש לך סיכוי אם תחבורה ללחמני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.