הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

נכט יתמוך בליברמן בבחירות| האם צפוי שיתוף פעולה עם כצנלסון?

חבר המועצה אלי נכט, החליט לעדכן את בוחריו, כי בבחירות הקרובות הוא מתכוון לסייע לאביגדור ליברמן ולמפלגת ישראל ביתנו להצליח בבחירות. שמעון כצנלסון, אשר מתמודד מול אלי נכט על אותו קהל בוחרים, הבנוי מעולים חדשים, צפוי לסייע אף הוא לליברמן. האם בקרוב נכט וכצנלסון ישתפו פעולה ביניהם?

ברשומה אשר העלה נכט היום (שני), כתב כך:

אני כתמיד פועל על פי צו מצפוני וצו השעה. כרגע צו השעה מבחינתי ומבחינת התנועה שלי, היא לסייע לאביגדור ליברמן ולדרך של ישראל ביתנו, אשר מדברת על דרך אידיאולוגית, על עקרונות ברורים ואחדות העם, ולא ׳עושק העם׳. אני מאמין, שהמרכיב של ישראל ביתנו היום בכנסת ישראל ובממשלה, יצליח להחזיר קצת שפיות לסדר העדיפויות הלאומיים שלנו ולנווט את הספינה למקום בו נמצא רוב הציבור בישראל, ולא למקומות קיצון.
זו הסיבה למה כימני חילוני, אצביע בבחירות הקרובות לישראל ביתנו, ואבקש מכל חבריי ותומכיי לעשות כן.


Я всегда действую согласно своей совести и нуждам времени.
Сегодня мне и моему движению необходимо поддержать Авигдора Либермана и путь партии НДИ, за которым стоят четкие принципы и единство народа, а не «обирание народа».
Я верю, что фракция НДИ в Кнессете и в правительстве сможет вернуть немного здравого смысла в наши национальные приоритеты и повернуть вектор движения туда где находится большинство населения Израиля, а не только самые крайние.

Поэтому, как светский человек правых политических взглядов, я проголосую на ближайших выборах за партию НДИ и прошу всех моих друзей и сторонников сделать так же.

צילומים מתוך עמוד הפייסבוק של אלי נכט:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.