הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

נכט ואמסלם לא נפרדים: האם הם מתכננים מהלך פוליטי לעתיד?

ממלא מקום ראש העיר אבי אמסלם, יחד עם יו"ר עתיד אשדוד חבר המועצה אלי נכט ושי מלול, עורך עיתון ״המגזין״, הגיעו להתארח בסוכתו של העיתונאי ישראל אוחיון בעיר אשדוד. ליברמן ודרעי יכולים ללמוד משהו

העיתונאי ישראל אוחיון, העובד בעיתון ״המגזין״, אקטואליק ושם מבטיח בעולם הפוליטיקה החרדי אירח היום (צהריים) בצל סוכתו את שתי האושיות הפוליטיות המבטיחות בעיר: יו״ר ש״ס, סגן ראש העיר אבי אמסלם וסגן ראש העיר (לעתיד) אלי נכט, ביחד עם עורך ״המגזין״ שי מלול.

חדי העין והידע בוודאי מבחינים, כי, לאחרונה, השניים, נכט ואמסלם, נוהגים להיפגש דרך קבע ולהיראות בציבור בפומבי, כחלק מסולחה מתמשכת בין העולם החרדי, אותו מייצג אמסלם לעולם ״החילוני״ ודוברי הרוסית, אותו מייצג נכט.

אמסלם ונכט מתלוצצים בשוק ארבעת המינים

נכט צפוי לכהן כסגן ראש העיר (בשכר) בחצי השני של הקדנציה (בעוד כשנה וחצי) ועמדה זו בוודאי תעניק לו יתרון משמעותי בבחירות הבאות ונקודת התחלה מצוינת לבחירות 2023. שיתוף הפעולה בין אמסלם לנכט צפוי להיות הכרעה חד משמעית בזהותו של ראש העיר ולא מן הנמנע, כי אחד משניהם יחפוץ לצאת למירוץ לראשות העיר ובתמיכה של השני, הסיכויים גדולים מאוד גם לנצח. נציין, כי כהונתו של נכט כסגן ראש העיר עדיין מותנית באישור מועצת העיר ויתכן, כי המינוי לא יעבור באופן אוטומטי, על אף ההסכם הקואליציוני בין ראש העיר לנכט.

בהתחשב בעובדה, כי ״אגודה״ וש״ס מתאחדים תמיד באשדוד, 10 מנדטים (לפחות) שלהם בתוספת ל: 3-4 (לפחות) שצפויים להיות לנכט, מהווים לבד כחצי מהמושבים במועצה וכן מכריעים חד משמעית את זהות ראש העיר. החיבור בין נכט לאמסלם לא הגיע בריק מוחלט, שכן בהיעדר יחסים חמים עם האחרים, לא נותר להם אלא להתחבר ביניהם. והחיבור הזה, מילה שלנו, צפוי להניב הצלחות אדירות בבחירות הבאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.