הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

נכט בעד הקמת ועדה בלתי תלויה שתבחן את כשלי רי-ווי, אז למה הצביע נגד ההצעה?| נכט: ״לאופוזיציה יש את הכלים״

עו״ד אלי נכט, חבר מועצת העיר וסגן ראש העיר (?) לעתיד, הביע את עמדתו בעד הקמת ועדה בלתי תלויה למיפוי וטיפול כשלי פרויקט התחבורה ״רי-ווי״, כתגובה לכתבה שנכתבה ב״אשדוד היום״. מה בכל זאת גרם לו להצביע נגד הצעה כזו שהוצעה בישיבת מועצת העיר האחרונה?

אלי נכט, חבר מועצת העיר הצביע נגד הצעתה של גלבר בישיבת מועצת העיר האחרונה (25/6/19) להקמת ועדה בלתי תלויה שתבחן את כשלי רי-ווי. לאחר מכן, בתגובה לכתבה שתיעדה את הצבעותיו, אמר נכט, כי הוא דווקא בעד הקמת ועדה בלתי תלויה אך הוא חושב, כי ד״ר אלי לחמני, בתור יו״ר ועדת הביקורת ״טוב שיעשה כן״ (כלשונו של נכט). ״כלומר״, המשיך נכט בדבריו, ״לאופוזיציה יש את הכלים כבר היום, מלבד לעשות הצגות פופוליסטיות לעיני כל״.

עו״ד אלי נכט, חבר מועצת העיר וסגן ראש העיר (?) לעתיד, הביע את עמדתו בעד הקמת ועדה בלתי תלויה למיפוי וטיפול כשלי פרויקט התחבורה ״רי-ווי״, כתגובה לכתבה שנכתבה ב״אשדוד היום״. מה בכל זאת גרם לו להצביע נגד הצעה כזו שהוצעה בישיבת מועצת העיר האחרונה?

להלן הצעתה של גלבר, אשר נכט בחר להצביע נגדה : (בגוף ההצעה להקים ועדה בלתי תלויה לבחינת כשלי רי-ווי,ֿ כלומר שהתקציבים אליה יגיעו מחוץ לעיריית אשדוד).

לדידו של עו״ד נכט, לחברי האופוזיציה יש יותר כלים לפעול מאשר לחברי הקואליציה. האם זו מציאות חייהם של חברי הקואליציה? יש שיגידו, כי סברה זו של נכט מעמידה בספק רב את נחיצותם של כל חברי המועצה מהקואליציה, שהרי אם ההצבעות אכן נמצאות על ״טייס אוטומטי״ במעין משמעת קואליציונית, שלא ברורים היתרונות בה, אז מה המשמעות של חברי המועצה? למה לטרוח להגיע בכלל? אם חבר קואליציה, שהוא חלק מהשלטון המכהן, סובר, כי לחבר אופוזיציה יש כלים גדולים ומשמעותיים יותר ממנו בידיו, אז באמת שהאירוניה כאן משחקת תפקיד גדול מדי. עצוב בעיקר.

עד לאן תגיע הפוליטיקה של חברי המועצה? האם ההצבעה הנראית, לעיתים, משוללת כל היגיון סביר, תמשיך גם כאשר מדובר במחדלים הנוגעים לחיי אדם? כיצד ירגיש כל חבר מועצה מהקואליציה עם כל תאונה על הרצל? האם יצליחו חברי הקואליציה לעמוד איתן וזקוף אל מול אותן משפחות שיקיריהם נפצעו או, חלילה, נהרגו על ציר הרצל בשנים האחרונות או בעתיד, שוב, חלילה וחס?

עו״ד אלי נכט נבחר על רקע מחאת השבת ורבים ממצביעיו קיוו, כי יצירתיותו של האיש, האש הפנימית הבוערת בו וכן העובדה שהוא אחד מחברי המועצה הצעירים ביותר, יובילו אותו למעשים במועצת העיר.נראה, כי אם באופוזיציה ״רק מדברים״ מרבית הזמן, הרי בקרב רבים מחברי הקואליציה אין אפילו את החירות הבסיסית הזו.

כותרת הכתבה אשר עליה הגיב נכט:

תגובותיו של נכט על הדברים:

אולי תתעניין ב...

שוב עבודות בכביש- הפרטים המלאים על החסימות המתוכננות⚠️

רחוב ז׳בוטינסקי נסגר לתנועה, מה שמקשה את האפשרות להכנס לסטאר סנטר, עקב עבודות בכביש תאגיד …

תגובה אחת

  1. היום כל פוליטיקאים חושבים שהם יכולים לשקר לציבור לספר מעשיות ושציבור ימשיך להצביע בשבילם ואני אומר שמי שמשקר לנו ומנסה לעבוד עלינו לא יבחר פעם נוספת. כל חברי מועצה שנבחרו על קול חברתי מוכיחים לנו שהם בובות של לסרי וכנפו. איפה אג'נדה של אשדודים שבאו מתוכנו ומצביעים קבוע נגד תושבים איפה אג'נדה של לביאות שכבר לא ביחד ומוכרות אותנו במועצה. איפה נציגי מחאת שבת נעלמו אצל כצנלסון שהיום חבר הכי טוב של לסרי וחרדים. כולם בובות ושותפים למחירת חיסול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.