הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

נכון לעכשיו: כיתות א׳-ב׳ באשדוד ילמדו רק שלושה ימים בשבוע| משתרכים מאחור

בחלק מהרשויות המקומיות החליטו ראשי הערים לארגן מתווה ללימוד של 5 ימים בשבוע גם בכיתות א׳-ב׳. מדוע בעיריית אשדוד טרם הודיעו על החלטה כזו?

עשרות רשויות מקומיות וביניהן גם דימונה, החליטו היום, כי יאפשרו למידה של חמישה ימים בשבוע לכיתות א׳-ב׳ במתווה פרטני, עם המון יצירתיות. עיריית אשדוד אשר מוגדרת באיתנות כלכלית גבוהה מאוד, טרם הודיעה על החלטה כזו ונכון לעכשיו המשמעות היא, כי לפי החלטת קבינט הקורונה, תלמידי כיתות א׳-ב׳ ילמדו שלושה ימים בשבוע בבית הספר והיתר בלמידה מרחוק מהבית.

קשה לחשוב על תלמידי כיתה א׳ הרכים, שטרם חוו חוויית למידה משמעותית בבית הספר וכבר נאלצו להשאר בבתים למשך תקופה ארוכה מאוד. הציפייה הייתה, כי בעיריית אשדוד יובילו את המהלך ויניעו מתווה ללמידה של חמישה ימים בשבוע. נכון להיום (שלישי) בשעה 18:30, טרם פורסם על מתווה כזה מטעם עיריית אשדוד.

עיריית אשדוד סירבה להגיב על הדברים או לתת מידע לציבור בנושא.

כחוש וחצי לאחר סגירת מערכת החינוך, קבינט הקורונה אישר את חזרתם ללימודים של כיתות א' עד ד', והתלמידים יחזרו לבתי הספר ביום ראשון הקרוב. הקבינט אישר רק שלושה ימי לימוד בכיתות א'-ב'. כמו כן, על פי המתווה שהוצג, ניתן יהיה לחדש את פעילות הצהרונים באופן חלקי.

מספר ראשי רשויות בארץ קראו אתמול והיום לקבינט הקורונה ולמשרד החינוך להעניק להם סמכויות אשר יאפשרו להם לנהל בעצמם את מתווה החזרה ללימודים, כך שיוכלו לאפשר חמישה ימי לימוד לכיתות א'-ד'. בעניין הזה, מאשדוד לא נשמעה בשורה ונכון לעכשיו, מתווה הלימוד שהוצג על ידי הקבינט הוא זה שצפוי להיות באשדוד, קרי שלושה ימי לימוד בלבד בבית הספר לכיתות א׳-ב׳.

מה ייפתח ביום ראשון הקרוב?

 • כיתות א-ד יחזרו למסגרות החינוך.
 • פתיחה חלקית של הצהרונים.
 • מכוני יופי וקוסמטיקאיות.
 • מספרות.
 • אימוני כושר אישיים.
 • שיעורי נהיגה.
 • רפואה משלימה.
 • טיפולים לא רפואיים.

תמונה מתוך pixabay

3 תגובות

 1. בשביל מה צריך ללמוד…?

 2. הלימודים האלה מיותרים.

  העולם הישן מת צריך לעבור ללמידה מרחוק בבית ללא ילדים זבל וללא מורים ברמת ביוב העולם מתקדם ללימודי מחשב ובבית בטבע מספיק לכיתות פלורסנטים גירים והשקמה משעממת!!!!….

 3. לעבור ללמוד בבית או בטבע!.

  מי צריך ללמוד בבית ספר נגמר לעבור ללמוד בטבע עד 10 ילדים ללא כיתה ומסחטת ציונים ורדיפת תארים שבסוף לא יהיה בהם כל צורך מצויין הקורונה נתנה לאנושות להבין שהכל פלסטיק שהכל צריך לעבור חשיבה מחדש!!!!….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.