הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

נחשפה הסיבה ל״נסיעות העסקים״ המרובות של הבעל

עונת החופשות בשיאה, והבעל העמיס את לוח השנה שלו בנסיעות עסקים רבות לכל רחבי אירופה.

האישה חשפה, כי הנסיעות למדינות שונות באירופה קשורות בזהות המאהבת – דיילת באחת מחברות התעופה הגדולות בעולם

בני הזוג נישאו לפני שני עשורים. הבעל התעסק ביבוא ושיווק אבני חן ויהלומים בכל אירופה. עיסוקיו חייב אותו לצאת לפחות פעם בחודש לחו"ל ובלא מעט מהנסיעות אשתו התלוותה אליו. עד שלדבריה התעייפה. "שלושת ילדנו לא ראו אבא כל השנה אז חשבתי שהם צריכים לראות את האימא שלהם", הסבירה.

"בחצי השנה האחרונה,נוצר מצב שבעלי טס לפחות שלוש פעמים בחודש ליעדים שונים באירופה כל פעם ליומיים שלושה", סיפרה האישה לעורכת הדין שרין סולן. "הנסיעות הפכו לחלק בלתי נפרד מהתנהלות העסקית שלו וזה לא היה מוזר בכלל. למעשה עשרות נסיעות חלפו עד שהתחלתי לחשוד".

הנורה האדומה היבהבה, כשהבעל סירב לצרף את אשתו לחלק מהנסיעות, דבר שבעבר קידם אפילו בהתלהבות. היא החליטה לבדוק את פשר הענין. "יום אחד ממש הפתעתי אותו באחת הנסיעות. אמרתי לו בשדה בוא נחגוג את יום ההולדת שלך בחו"ל. כבר במהלך הטיסה הבחנתי שאחת הדיילות מעניקה לנו שרות מיוחד אבל התעלמתי. במלון בגרמניה, ניצלתי רגע אחד כדי לקחת את הנייד שלו ואז ראיתי התכתבות מאד ארוכה עם אותה דיילת".

עו"ד סולן טענה, כי האישה ביררה את הנושא כבר במהלך שהותם בחו"ל ובעלה השיב בקור רוח, "מדובר בהתכתבות בענייני עבודה". עם שובם ארצה, האישה שכרה בלש שבחלוף שבועיים הביא לה את כל הממצאים הדרושים כדי לבקש מבעלה לעזוב את הבית ובמקביל לפנות לבית המשפט לענייני משפחה ולבקש מחצית הרכוש שצברו. 

ההערכה של מומחים, טענה עו"ד סולן ובהסתמך על הידע של אשתו כרו"ח, מדובר בהון שווה ערך ל- 34 מיליון שקלים שעל מחציתו יצטרך הבעל לוותר וכמובן לשלם לה כתובה. "התמונות לא משאירות מקום לספק מה היה סוג הקשר עם אותה הדיילת ומסבירות את נסיעותיו התכופות לחו"ל בחצי השנה האחרונה", סיכמה עו"ד סולן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.