נחסם מעבר להולכי רגל על ציר הרצל| מי ייתן את הדין על הכשלים של ״רי-ווי״?

ציר שדרות הרצל שוב בכותרות. הפעם, בשל חסימת המעבר להולכי רגל בין רובע ד׳ לרובע ה׳, המקשה על התושבים, שחלקם עדיין מתקשים להבין את התועלת שצמחה להם או למישהו בעיר, מפרויקט ״רי-ווי״ השנוי במחלוקת רבה מאז הקמתו ועד היום. ראש העיר הבטיח לפני כשבוע, כי בתוך 60 יום העבודות על הרצל תסתיימנה והציר ייפתח לתנועה. נותרו עוד 52 ימים מאז ההבטחה. האם יש תכנית להמשך הפרוייקט? ובכלל, כמה כסף עלה לנו הפרויקט היותר שנוי במחלוקת שידעה אשדוד בשנים האחרונות?

בהתאם לסיור שבוצע בשדרות הרצל, בהנחיית ראש העיר, במטרה למנוע סכנות בכביש, הוחלט לסגור את מעבר הולכי הרגל בין בין רבעים ד׳ וה׳. ״איך אמורים לעבור רגלית מרובע לרובע?״ על אף פניות רבות של מערכת ״אשדוד היום״ לעיריית אשדוד במטרה לקבל מידע אודות המשך התכנון העתידי של הפרוייקט, תשובות לא התקבלו.

אם עד עכשיו חשבנו, שבעיקר ציבור הנהגים הוא זה שסובל מהשינויים בדרך בעקבות פרויקט ״רי-ווי״, עכשיו ברור לכולם, שגם על הולכי הרגל לא פסחו שינויים לרעה. במקרה הזה, מדובר בחסימת מעבר להולכי רגל על ציר הרצל בין רובע ד׳ לרובע ה׳. עד לא מזמן, הולכי הרגל עברו בקלות מרובע לרובע, בלי שום בעיה. כעת, עליהם לחצות דרך ארוכה הרבה יותר בשביל לצלוח את הדרך.

תלונה שנכתבה על כך בקבוצה ״כל מה שמפריע לי באשדוד״ על ידי התושבת מרינה קלייר יודקובסקי, העלתה את הסוגיה, לפיה הורים וילדים ייאלצו ללכת יותר זמן בחום על מנת ללכת ולחזור מגן הילדים, מדי יום.

להלן התלונה של התושבת:

צילום מתוך הקבוצה ״כל מה שמפריע לי באשדוד״

אולי תתעניין ב...

צעיר נפצע באורח בינוני מאבן חיפוי שנפלה עליו; עצים רבים קרסו (גלריית תמונות)

עצים רבים קרסו בעיר בשעה האחרונה, עת החלה סופת רוחות וגשמים. הערכה מקצועית מעריכה, כי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים