הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

נחנך בית ספר ממ״ד חדש ברובע ט״ז בראשות ראש העיר

בשבוע שעבר, נחנך בהתרגשות בית ספר ממלכתי-דתי ברובע ט״ז. תלמידי בית הספר ערכו טקס מכובד, במעמד ראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי

נראה, כי הקדנציה הנוכחית הינה בסימן חינוך. מעולם עוד לא קם פוליטיקאי, אשר עסק בחינוך והפסיד בבחירות כלשהן. כאשר העשייה הינה מכל הלב למען ילדי העיר, לא נותר להוריהם ובבוא העת גם לילדים עצמם, להיות מלאי הערכה וכבוד כלפי השלטון. לאחר התבשרנו על כוונתו של ראש העיר להקים בית ספר עם חינוך אלטרנטיבי, כעת נפתח בית ספר ממ״ד חדש ברובע ט״ז.

להלן הודעתו של ראש העיר כלשונה:

בית ספר ממ״ד ט״ו החדש – ברוך הבא למשפחת החינוך של אשדוד!

בטקס מרגש חנכנו היום את בית הספר היסודי ממלכתי דתי החדש על שמו של הרב ישעיהו זלמנוביץ׳ ז״ל, שהקים וניהל את בי״ס רמב״ם-ביה״ס הממ״ד הראשון של אשדוד, שיש לי את הזכות להימנות על בוגריו.
בהצלחה לבית הספר החדש, המציע סביבת למידה המבוססת על חזון של חדשנות וגישות פדגוגיות מתקדמות, המתאימות לאתגרי החינוך של המאה ה-21.

מאחל למנהלת גב׳ לימור בשארי וצוות ביה״ס, להצליח בעשיה החינוכית, ולהצעיד את תלמידי ביה״ס להישגים מרקיעי שחקים בלימודים ובערכים ברוח דרכו החינוכית הרב ישעיהו זלמנוביץ זצ״ל.

עלו והצליחו!

תמונות מתוך עמוד הפייסבוק של ראש העיר:

תגובה אחת

  1. שמח ומברך על היוזמה להקים ב"ס ממ"ד על שמו של המנהל המיתולוגי ישעיהו זלמנוביץ זצ"ל שזכיתי ללמוד תחת ניהולו יחד עם שכני וחברי לספסל הלימודים יחיאל לסרי, לדעתי היה ראוי לפתוח את בה"ס ברובע א' בו היה בה"ס ממ"ד הראשון בעיר רמב"ם, או על שטח בה"ס, או בסמוך,אם היו רוצים היו מוצאים שטח ראוי, אך את הנעשה אין להשיב, ולכן נברך על המוגמר ונאחל בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.