הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מתי ייחנך בית הספר האלטרנטיבי שהבטיח ראש העיר?

ראש העיר בהבטחה גדולה לתושבי העיר: יוקם בית ספר יסודי אלטרנטיבי, אשר פעילותו תושתת על המושג החינוכי ״חינוך יער״ ויינתן דגש על לימודי הים והחוף

ההבטחה הינה בגדר בשורה להורים אשר מעוניינים שילדיהם ילמדו בבתי ספר עם חינוך אלטרנטיבי ודגשים שונים וכיום לא ניתנת להם האופציה בכלל בעיר. עם זאת, ראש העיר לא עדכן את המיקום המתוכנן לבית הספר, הזמן שייקח לבנות אותו, לוח הזמנים להקמה והאם תנתן אפשרות לכלל תושבי העיר להרשם אליו כבית ספר איזורי?

להלן הודעתו של ד״ר יחיאל לסרי כלשונה:

בשורה חינוכית חשובה: אשדוד בדרך לבית ספר יסודי אלטרנטיבי מבוסס חינוך טבע וים!

תושבים יקרים, אני שמח לבשר לכם כי בישיבת ועדת החינוך שהתקיימה אמש, בראשות ממ״ק ראש העיר עו״ד גבריאל כנפו, אישרנו את הצעתה של סגנית ראש העיר גב׳ שרון מרק, להקים בית ספר יסודי אלטרנטיבי שפעילותו תושתת על המושג החינוכי ״חינוך יער" השם דגש במקרה זה, על הים ורצועת החוף.

זוהי בשורה של ממש, עבור תלמידי העיר, שילמדו בבי״ס שישכון על ימה של אשדוד, ויוכלו ליהנות ולהפיק תועלת ממרחב למידה חדש בקירבה פיזית לים. הסביבה הבית ספרית הזו, גם תתרום ללמידה משמעותית על ערכי הטבע בכלל, ועל הים בפרט, ותהיה מלווה בחווה ייחודית ואותנטית.

אנו ממשיכים לפתח את מערכת החינוך שלנו בכיוונים חדשים, ומעצימים אותה בחינוך פורץ דרך עם ראיה סביבתית רחבה, המקדם שמירה על משאבי הטבע של עירנו.

תמונה מתוך עמוד הפייסבוק של ראש העיר.

תגובה אחת

  1. זה הכל שרון מרק והיוזמות הבלתי נגמרות שלה! נבחרת ציבור לדוגמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.