משולש רומנטי: הבעל, האישה והחוקר הפרטי

סיפור רומנטי-פיקנטי אשר טומן בחובו מערכת יחסים שלמה אשר הסתיימה בגירושין. האישה חשדה שבעלה בוגד בה, שכרה בלש ובסופו של יום מצאה עצמה בזרועותיו.

הבעל בתגובה: פתאום היא עסוקה רק בבזבוזים, חברות וטיולים לחו"ל – הייתי סקרן לברר מדוע זה קורה

חמש שנות נישואים ודרמה אחת גדולה. האישה, נשואה אם לילד ובתכנון ילד נוסף, חשדה שבעלה בוגד בה, שכרה בלש ובסופו של יום מצאה את עצמה בזרועותיו. המשולש הרומנטי מגיע לבית המשפט למשפחה, כשהאישה דורשת חלוקת רכוש וגירושין בבית הדין הרבני.

תחילתו של הסיפור לפני כחצי שנה כשהאישה חשדה שבעלה בוגד ללא קשר לחשד שלה בעלה החליט באותו הזמן, לברר מה עושה אשתו בשעות הרבות שהיא יושבת בבית.

להגנתו טען: "עד שנישאנו, היא עבדה וגם שנה לאחר הנישואין. פתאום היא עסוקה רק בבזבוזים, ביולי עם חברות וטיולים לחו"ל – הייתי סקרן לברר מדוע זה קורה". לדבריו זו הסיבה שהתקין לאשתו האזנת סתר בבית וברכב.

האישה באמצעות עורכת הדין סולן טענה כי בעלה בוגד בה. "הוא יוצא מוקדם, חוזר מאוחר ולא תמיד נותן הסבר". עו"ד סולן היא שהמליצה לה לבדוק את הפחדים שלה ולשכור בלש וכך האישה עשתה.

אחרי שבועות של מעקבים "הצליח" הבלש רק במשימה אחת "בעלך לא בוגד, או לפחות אני לא מצאתי את הבחורה שהוא לדבריך בוגד איתה".

יחד עם זה הבלש לא הרפה ובמשימה ללכוד ברשתו את האישה הוא הצליח ומהר מאד הם הפכו לזוג שמנהל רומן סוער כולל נסיעות משותפות לחו"ל.

האישה רק לא ידעה שבעלה מאזין לה ולכן היה זהיר מאוד בכל הנוגע לרומן שניהל, אם ניהל, אבל יותר מזה הוא חשף את הרומן של אשתו עם הבלש.

למרות הכל, הבעל הסכים לשלום בית "אני רוצה להביא איתה ילד לעולם ואנחנו עובדים קשה בשביל זה", הסביר בפגישת ישוב הסכסוך שקדם להגשת התביעה בבית הדין הרבני.

האישה הסכימה. ההסדר החזיק מעמד שלושה חודשים ואז הבין הבעל שאשתו בקשר חזק עם הבלש. עכשיו הוא דורש גט ללא חיוב בכתובה.

האישה מבקשת כתובה וחלוקת רכוש שווה, בהתאם למה שנצבר בחמש שנות הנישואים שלהם.

למרות המצב המביך, מבקשת עו"ד סולן להגיע לפשרה שכן היא אינה מעוניינת להביך את הלקוחה שלה ומצד שני גם לא את הבלש, שניהם לקוחות שלה.

"האמת איפשהו באמצע וצריך למצוא פתרון מכובד", טענה בבית המשפט לענייני משפחה.

תמונה מתוך אתר PIXABAY

אולי תתעניין ב...

גיבור היום: קובי לויטן נפצע כאשר זינק לעבר ילדה והציל אותה מפגיעת רכב קשה

כונן מד"א-הצלה דרום הגן על ילדה מתאונה ונפצע כונן מד"א-הצלה דרום קובי לויטן הבחין הערב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים