הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

משה מועלם הוא יו״ר ועד ההורים העירוני החדש

בבחירות אשר נערכו היום בין יושבי ראש הוועדים של בתי הספר, נבחר משה מועלם ברוב קולות לכהן בתפקיד יו״ר ועד ההורים העירוני. ממלא מקומו הוא מאיר פור והסגן הנבחר הוא קובי לוי

הגב׳ בלה רובין כיהנה במשך שנים רבות כיו״ר ועד ההורים העירוני ומועלם כיהן כסגנה הנאמן במשך כל השנים. לאחרונה, פרשה רובין מתפקידה, הואיל וילדיה גדלו וסיימו ללמוד במערכת החינוך העירונית. הכלל הוא, שאדם יכול לכהן בתפקיד יו״ר ועד ההורים העירוני, אם יש לו לפחות ילד אחד שלומד במערכת החינוך העירונית.

כצפוי, מועלם התמודד לתפקיד יו״ר ועד ההורים וניצח ברוב קולות. מועלם הינו נגד בצה״ל וצפוי להשתחרר בעוד שנים ספורות. מועלם הוא אח של אלון מועלם, עובד בכיר בנמל אשדוד. בתפקידו כסגן יו״ר ועד הורים עירוני, טיפל מועלם בגני הילדים ובעיקר בחינוך המיוחד. מועלם הוא יו״ר ועד ההורים בבית ספר יח״ד בסיטי וכן כעת גם מכהן כיו״ר הועד העירוני.

קלמו ברבי היה יו״ר ועד ההורים העירוני הזכור ביותר בשנים האחרונות וכן זכורים מאבקיו הרבים מול ראש מנהל החינוך, אריה מימון. לעומתו, רובין נקטה בגישה עדינה ושקטה יותר. מעניין יהיה לראות האם מועלם יצליח לייצר מוניטין חדש לפונקציות ועד ההורים העירוני או שמא דינה של פונקציה זו להיות בעיקר גורם מסייע לשלטון ולא מעבר. ימים יגידו. בהצלחה!

2 תגובות

 1. משה ימשיך בדרך נאמנה הגונה וישרה כפי שהוא תמיד היה.

 2. קלאודיו -אילן יעקבי

  לכבוד משה שלום ,

  תחילה אציג את עצמי . מורה אקדמאי לאנגלית. מרכז מקצוע בתיכון . מנהל בית ספר לבגרויות ומפקח לאנגלית ברשת ההסתדרותית .. בתקופת הקורונה סיימתי לכתוב חוברת תגבור והפעלה לכיתות ט'-י' המיועדים ל4 יגם ל5 יחדות .החוברת תעזור למורים להשלים חומר לתלמידים ולתגבר את ידיעותיהם בדקדוק
  ובמבנה המשפט . המורים יוכלו מעתה לסייע גם לתלמידים הנאלצים להעדר ארוכות מהלימודים בתגבור והפעלה מרחוק .החוברת תקל על התלמידים בעזרת ההנחיות בעברית המלוות את כללי הדקדוק הרבים .

  החוברת בנויה על טקסטים ולא סתם על השלמת משפטים ללא הקשר כלשהו . נא לשלוח אלי כתובת למשלוח מספר חוברות לדוגמה ולהערכה.

  טל : 036592750 — בת-ים ת.ד. 3426 מיקוד 5913301

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.