הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

משה מועלם הוא יו״ר ועד ההורים העירוני החדש

בבחירות אשר נערכו היום בין יושבי ראש הוועדים של בתי הספר, נבחר משה מועלם ברוב קולות לכהן בתפקיד יו״ר ועד ההורים העירוני. ממלא מקומו הוא מאיר פור והסגן הנבחר הוא קובי לוי

הגב׳ בלה רובין כיהנה במשך שנים רבות כיו״ר ועד ההורים העירוני ומועלם כיהן כסגנה הנאמן במשך כל השנים. לאחרונה, פרשה רובין מתפקידה, הואיל וילדיה גדלו וסיימו ללמוד במערכת החינוך העירונית. הכלל הוא, שאדם יכול לכהן בתפקיד יו״ר ועד ההורים העירוני, אם יש לו לפחות ילד אחד שלומד במערכת החינוך העירונית.

כצפוי, מועלם התמודד לתפקיד יו״ר ועד ההורים וניצח ברוב קולות. מועלם הינו נגד בצה״ל וצפוי להשתחרר בעוד שנים ספורות. מועלם הוא אח של אלון מועלם, עובד בכיר בנמל אשדוד. בתפקידו כסגן יו״ר ועד הורים עירוני, טיפל מועלם בגני הילדים ובעיקר בחינוך המיוחד. מועלם הוא יו״ר ועד ההורים בבית ספר יח״ד בסיטי וכן כעת גם מכהן כיו״ר הועד העירוני.

קלמו ברבי היה יו״ר ועד ההורים העירוני הזכור ביותר בשנים האחרונות וכן זכורים מאבקיו הרבים מול ראש מנהל החינוך, אריה מימון. לעומתו, רובין נקטה בגישה עדינה ושקטה יותר. מעניין יהיה לראות האם מועלם יצליח לייצר מוניטין חדש לפונקציות ועד ההורים העירוני או שמא דינה של פונקציה זו להיות בעיקר גורם מסייע לשלטון ולא מעבר. ימים יגידו. בהצלחה!

תגובה אחת

  1. משה ימשיך בדרך נאמנה הגונה וישרה כפי שהוא תמיד היה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.