הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מרתיח: קנס של 5,000 ש״ח לחנות ״לי קופר״ בסטאר סנטר

פקחי עיריית אשדוד העניקו היום לעסק בסטאר סנטר קנס על סך 5,000 ש״ח בטענה, כי פתח את שעריו בניגוד לחוק. מדוע לא הסתפקו במתן התראה? ובכלל, אם הותר לחנויות הרחוב להיות פתוחות, מדוע החנויות בסטאר סנטר לא הורשו לפתוח? מה ההבדל? תסכול מתמשך של בעלי העסקים והציבור בכללותו

פקחי עיריית אשדוד ביצעו היום (שני) אכיפה של בתי עסק פתוחים בניגוד לתקנות הקורונה בסטאר סנטר. אומנם החל מאתמול (ראשון) ממשלת ישראל התירה אחרת פתיחתן של חנויות הרחוב אך החנויות בסטאר סנטר ובביג פאשן בעיר לא הורשו להפתח ונותרו סגורות לקהל הרחב. מה ההבדל בין חנות הנמצאת ברחוב לבין חנות הנמצאת בסטאר סנטר? קשה מאוד להבדיל, שכן שתיהן נמצאות באוויר הפתוח ויכולות באותה המידה לעמוד בכל כללי התו הסגול. עוד נציין, כי בפעם הקודמת שחנויות הרחוב הותרו להיפתח, גם החנויות בסטאר סנטר הורשו. מדוע הפעם המצב שונה?

החניון בסטאר סנטר היום (שני) היה עמוס ברכבים ואנשים שתהו מדוע החנויות עדיין סגורות? תושבים אשר האינטרנט לא נגיש בעבורם ממגוון סיבות או כאלה שאין בידיהם כרטיס אשראי וגם בעבורם נחסמה כליל האפשרות לבצע רכישות באמצעות האינטרנט נותרו חסרי אונים אל מול חנויות סגורות.

החורף הקרב ובא לצד שבועות ארוכים שהחנויות היו סגורות הותירו רבים במצב של חוסר אונים כאשר מצד אחד הצורך לרכוש פריטים חיוניים ומהצד השני, החנויות סגורות.

פקחים של עיריית אשדוד העניקו היום קנס על סך 5,000 ש״ח לחנות ״לי קופר״ אשר לדידם עברה על תקנות הקורונה. בעל העסק הסביר, כי בסך הכל אשה נכנסה לחנות הואיל וביקשה להחליף מוצר ובאותה ההזדמנות רכשה מוצר נוסף. ההסבר הזה לא הניח את דעתם של הפקחים שהעניקו לבעל העסק, אחר כבוד, את הקנס הכבד.

מדוע בעיריית אשדוד לא הנחו את הפקחים לתת אזהרה? האם זו הדרך של קברניטי העיר לסייע לבעלי העסקים הקורסים ממילא לאחר שבועות ארוכים של חוסר פעילות עסקית?

הקנס שנמסר היום (שני) לחנות ״לי קופר״ בסטאר סנטר על סך 5,000 ש״ח:

אולי תתעניין ב...

שוב עבודות בכביש- הפרטים המלאים על החסימות המתוכננות⚠️

רחוב ז׳בוטינסקי נסגר לתנועה, מה שמקשה את האפשרות להכנס לסטאר סנטר, עקב עבודות בכביש תאגיד …

11 תגובות

 1. תושב אשדוד לשעבר

  לסרי סגר את עיניו כאשר הגיעו אוטובוסים של חרדים לחופי הים, לסרי סגר את עיניו לנוכח פתיחת מוסדות לימוד חרידיים, לסרי סגר את עיניים לנוכח מ. ס אשדוד של חברו שעושה בקבוצה ככל העולה על רוחו…
  מסקנה: אתה מקורב קבל פרס?
  את מחפש פרנסה ואינך מהפמלייה של לסרי? קבל צינור.

  תמשיכו לבחור בלסרי תושבים מזוכיסטים.

 2. לסרי עוזר לחסידים כמונו כי אנחנו גזע הארי ואתם רשעים ארורים ואנחנו נרמוס אותכם הכול בגלל החוטיני והבקיני הארור שאתם לובשים את הביצים אני אתלוש לכם

 3. אני אתפוס אותך חסיד גזע היטלר אני ארצח אשרוף ואשסף את גרונכם חראדים שצריכים לחזור לתנור בגרמניה!.

 4. תמשיכו לבחור בזבל המרוקני הזה ויתר עבדיו בעירייה וכל החונטה המרוקאית הדפוקה שמקיפה אותו כמו הצחצח" מירוחם ושאר אפסים !!!!….

 5. ככה נראית אשדוד

  ציבור מזוכיסטי שחי בזבל ומצביע לזבל המרוקני לסרי רע סרי שהרס את אשדוד ניהול כושל פשע אלימות יוקר מחייה שום דבר לא לצעירים עיר כבויה ועצובה!!!!….

 6. דרוס כל דוס שפד כל חסיד אנוס כל חראדית ותשרוף את האנטי ציוניים האלה פדופילים בכת הטרור האשכנטוזית ורודים מסריחים עם ריח של קוגל מקולקל!!!!….

 7. מה זה הדיבןר הזה .אין קשר בין דתיים לחילוניים אין קשר לדת היה מליון פעמים שהעלימו עין מחתונות חילוניות ומסיבות סוף שנה של מקיפים להפך דווקא לדתיים מתנכלים בכל הקורונה הזאת אז מספיק עם השמצות ושנאת חינם כדי שתעבור מגיפה צריך לקיים אהבת חינם ואחדות בית המקדש נחרב על שנאת חינם אנחנו דתיים ואוהבים כל אדם .מי שיש לו דעות גזעניות בין אם זה על דתי בין אם זה על חילוני שישמור תשטות הזאת לעצמו ולא ידבר עלנו כחברה ככלל…כי לא כל הדתיים גזעניים.

 8. ….אז זה אתה שאי אפשר לתפוס אותו??? ברצינות?!?!

  "חסיד" אהבל שאתה, אפשר למצוא אותך וגם לדאוג לביקור קטן מקונדסון… עדיף שלא תמשיך להגיב את החרא שאתה מגיב ותלמד לעצור!
  ברצינות עכשיו, שלא יקרה לך מה שאתה מאחל פה לאחרים,
  פשוט תעלם כי אף כלב לא יעזור לך, אף חרא אשדודי לא יכנס לציר הרשע של הקריות והכפרים מסביב, בטח לא בשבילך.

 9. למה אתם בעיתון נותנים גם לחילוני וגם לדתי לדבר ככה. הם לא מייצגים אף אחד, ומכפישים קבוצות שלמות.

  הם יורדים נמוך מאוד , אל תתנו להם יד.

  בבקשה!!!
  אז מה אם יש עניין לא לגעת בתגובות.
  עדיין יש את גבול הטעם הטוב
  תודה

 10. אני החסיד אבעט לכם בישבן הציוני העקום שלך חחחח אני גזען גדול אני יודע אבל אותנו לימדו לשנוא ציונים רשעים

 11. החסיד מפאפא סוחשוב

  הלטתי לחזור בתשובה ולקבל על עצמי ולאהוב כול יהודי באשר הוא דתי. חילוני .חסידי מזרחי דתי ושמאלני ימיני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.