הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מצודה בסכנת חיים מיידית: ארונות חשמל מוצפים במים- כצנלסון, איפה הכסף?!

על אף העבודות שנערכו במצודה רק לפני כשבועיים, עדיין, גם הבוקר, המצודה הוצפה במים ומערכת הגשמים חשפה את בעיות התשתית החמורות במקום. כספי הציבור במקום נשפכים ללא הרף ועדיין יש בעיות. כצנלסון, היכן הכסף?

רק בחודש מאי האחרון, סגן ראש העיר שמעון כצנלסון עדכן את תושבי העיר על תום השיפוצים במצודה. אם כך, כיצד לאחר מערכת הגשמים בתחילת חודש דצמבר 2020, התגלה, כי לא קיימת מערכת ניקוז במקום? מישל אחר מערכת הגשמים שהיתה בתחילת חודש, דאג כצנלסון להכניס חברה שתסייע בפתרון בעיית הניקוז שנוצרה במצודה. אם כך, כיצד גם היום (16/12/20), המצודה מוצפת….שוב? על בריכות וחלודה ב״אתר תיירות״ שהושקעו בו כספי ציבור רבים.

הבוקר, שוב ולאחר עבודות שנערכו במקום במטרה לפתור את בעיות הניקוז, המצודה הוצפה. ארונות חשמל אשר הוצפו במים ומהווים סכנה מיידית לחיי אדם.

מפתיעה ביותר התנהלותו של כצנלסון אשר טוען, כי הוא מהנדס במקצועו. האם פרויקט כזה היה מקבל ציון ״עובר״ באוניברסיטה כלשהי? ספק גדול.

ההצפות הבוקר במצודה, 16/12/20, קרדיט צילום: קבוצת מצילים את המצודה:

נדגיש, כי הממונה על התיירות הינו חבר המועצה גרשון פלדמן אך מי שמתפעל בפועל את תחום התיירות הוא שמעון כצנלסון. מדוע המינוי לא משתנה? שאלה לכתבה נפרדת.

בחודש מאי האחרון, עדכן אותנו שמעון כצנלסון – סגן ראש העיר והאחראי על תחום התיירות בעיר, כי השיפוצים במצודה הסתיימו. בסיור שנערך במקום, שבו נכח גם אילן בן עדי מנכ״ל העריייה, התגאו המשתתפים בהשקעה הגדולה במצודה. אם כך, מי שכח את הניקוז במקום? והאם כך נראים אתרי התיירות באירופה או בתל אביב לאחר הגשם?

דווקא שמעון כצנלסון, הנושק לגיל גבורות (80), שהוציא תחת ידיו פרויקטים רבים, אמור היה לדעת שללא מערכות ניקוז במקום פתוח, בוודאי צפויות להתנקז ״בריכות טבעיות״ ולכן ההתנהלות סביב המצודה כלל איננה ברורה ומעוררת שאלות- איפה הכסף?

הבוקר, התעוררו תושבי העיר, שוב, לחסימות צירים מרכזיים בעיר בשל הצפות עקב הגשמים שירדו בעיר משעות הבוקר המוקדמות. גם המצודה הוצפה, שוב.

לפני הבחירות, סגן ראש העיר שמעון כצנלסון, הבטיח לבנות בריכות עירוניות בעיר. האם לכך התכוון כצנלסון? ל״בריכות טבעיות״ במצודה?

שמעון כצנלסון סגן רה״ע בסיור במצודה, מאי 2020 (צילום: החברה לתיירות)

בסיור במקום בחודש מאי, השתתף גם מנכ״ל העירייה אילן בן עדי, שציין את היקף ההשקעה העצום של עיריית אשדוד בפיתוח התשתיות בכלל ובגזרת החוף בפרט. עוד ציין בן עדי, כי ההשקעה היא דבר המעודד ומקל משמעותית על הנכונות של היזמים השונים לבוא ולהשקיע בעיר. גזבר העירייה עודד לוי ומנהלי הפרויקטים השונים מטעם תיירות אשדוד נכחו אף הם בסיור.

אין ספק, כי הנוכחים בסיור במאי 2020 ידעו היטב מה בוצע ומה לא ובכל זאת ציינו במפורש את ההשקעה בתשתיות. האומנם?

לאחר מערכת הגשמים, בימים האחרונים, נצפו במקום טרקטורים ומחפרונים אשר ככל הנראה תפקידם היה לדאוג לניקוז. לא ברור האם יש אישור לעבודות שבוצעו במקום?

נציין, כי מי שאמון על החברה לתיירות הוא חבר המועצה גרשון פלדמן, הממוקם במקום הרביעי ברשימתו של כצנלסון. משום מה, מי שבפועל מדבר ומוסר מידע אודות החברה לתיירות, מופיע בכנסים ובגזירות סרטים הוא דווקא שמעון כצנלסון ולא פלדמן.

להלן תמונות שצולמו על ידי קבוצת הפייסבוק ״מצילים את המצודה״ בתחילת החודש, דצמבר 2020 לאחר הגשמים שירדו באשדוד:

התמונה הראשית צולמה הבוקר, 16/12/20, במצודה על ידי הקבוצה מצילים את מצודת אשדוד ים

שמעון כצנלסון סירב להעביר את תגובתו לציבור בעניין

אולי תתעניין ב...

הכל בגלל דפיברילטור אחד

ראש העיר, סגן ראש העיר וחבר מועצה יצאו לבניין אחד בעיר של רבע מיליון תושבים, …

6 תגובות

 1. הדפוק, האהבל ו תמהוני

  המצודה מעניינת את כצנלסון כמו השיג דאשתקד. מתחזה סידרתי
  פלדמן? נו טוב.. דמנטי ומסוידות.
  ולסרי? איש החזון והחרטה
  מה אפשר לצפות משלישיית ההזויים ?

 2. לסרי וכצנלסון הרסו את העיר שיתפטרו עוד היום. מי עוד מצביע לכצנלסון? ראינו שאין לו מילה והוא דאג לחרדים יותר משדאג לציבור שהצביע לו. חשבתי שהמצביעים של כצנלסון הם עם שכל אבל מסתבר שהם סתם פראיירים

 3. העיקר " אשדוד בתנופה " – ב-י-ז-י-ו-ן !!!!!

 4. גנבים נמאסתם ❗❗❗
  כצנלסון מהנדס גניבת כסף בכמיות ענקיות…
  לגרשוב אסור להיות בתפקיד בשכר מטעם העירייה כאשר הוא נבחר ציבור…זה בניגוד לחוק ❗
  מה יהיה, איזה נבחרי ציבור יש לנו?
  והמנהל על כל הדבר המחריד הזה הגנב הראשי לסרי…
  שבגללו רובעים חדשים דוקעים במים עקב תיכנון לקוי…
  פשוט ביזיון ❗❗❗
  מושחתים נמאסתם ❗

 5. מחדל – אין מילה אחרת
  בושה לנבחרי ציבור
  תמיד עולה מכל פעולה שלכם ריח מסריח
  לסרי תתפטר !!!

 6. פח זבל של ראש עיר פח זבל של הנהגה פח זבל של טיפוס פח זבל של ניהול כושל לך הבייתה דוקטור חרטאסרי!!!!….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.