הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מעיין קריספין מככבת בסרטון: ״באשדוד, אין על כללית"

מעין קריספין, מלכת היופי של ישראל (2015) ותושבת אשדוד השתתפה בסרטון 'באשדוד, אין על כללית'!

סגירת מעגל: עתי (שנה ו – 4 חודשים), הבן של מלכת היופי מאשדוד, מטופל היום ע"י אותה רופאה בכללית שטיפלה בה כשהיא היתה ילדה. מעין קריספין, מלכת היופי של ישראל לשנת 2015, הנמצאת בימים אלו בשלבי היריון מתקדמים (שבוע 41) לתינוקת שניה אחרי שילדה את בנה עתי לפני שנה ו – 4 חודשים במרכז הרפואי קפלן של כללית, השתתפה לאחרונה בסרטון של כללית אשדוד לספר על החוויה הטובה שהיא עוברת כלקוחה של כללית אשדוד מיום היוולדה. בנה עתי מטופל כיום על ידי אותה רופאה במרכז בריאות הילד (רח' הבנים 4) שטיפלה בה בילדותה.

לינק לסרטון בו מופיעה מעיין:

https://youtu.be/RvhaDPg3OWM

מעין סיפרה, כי פנו אליה מכללית ושאלו אם היא ומשפחתה מרוצים משירותי מרפאות כללית באשדוד: "אמרתי שאני לקוחה מרוצה מאוד של המרפאה מאז שנולדתי ועכשיו גם הבן שלי אצל אותה רופאה שטיפלה בי", היא מספרת. "וכמובן שהסכמתי ברצון רב להשתתף בסרטון שמפרט את שירותי כללית באשדוד, כולל המרכז הרפואי החדש, רפואה משלימה, מרכז 'שניידר' בקהילה וסדנאות הכנה ללידה ופילאטיס".

מעין נמצאת בימים אלו בשלבי היריון מתקדמים (שבוע 41) ועוברת מעקב היריון ע"י צוות מומחי כללית במסירות רבה ומגיעה מדיי חודש לבדיקות. "כשאנשים ראו את הסרטון הם גילו שאני בהיריון ופרגנו לי מאוד על שיתוף הפעולה עם כללית". הלידה הקודמת של עתי (שנה ו – 4 חודשים) היתה במרכז הרפואי קפלן של כללית. "היתה לי לידה מאוד חיובית בשבוע 42 ויצאנו מרוצים מאוד", היא מתארת. "החוויה היתה מדהימה, מיילדת רגישה, רופאים מקצועיים ואדיבים. באמת רק דברים טובים".

"אני אומרת לכל מי ששואל אותי ש'אין על הכללית'", מספרת מעין. נאחל למלכת היופי שלנו לידה קלה והמון מזל טוב.https://youtu.be/RvhaDPg3OWM

מעיין קריספין. צילום: אורי קריספין

מעיין קריספין. צילום: אורי קריספין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.