הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מעט מן האור: ש"ס חתמה על הסכם קואליציוני בתיווך אריה דרעי

בָּרוּך אַתָּה ה' אֱ-לֹהֵינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם, שֶׁעָשָׂה נִסִּים לַאֲבוֹתֵינוּ, בַּיָּמִים הָהֵם בַּזְּמַן הַזֶּה: סמוך למועד התכנסות ישיבת המועצה הראשונה הערב (שני) במשכן לאומנויות בעיר, נחתם ההסכם המורכב ביותר בקואליציה בין ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי ליו"ר ש"ס בעיר מר אבי אמסלם בתיווכו של שר הפנים מר אריה דרעי

 

בשעה האחרונה, נחתם הסכם הכניסה לקואליציה של ש"ס, והערב, כל חברי הסיעה מתכננים להגיע לישיבה החגיגית, מלווים עם בני משפחותיהם וחבריהם הקרובים, כמו כל יתר חברי המועצה.

ש"ס הכפילה את כוחה בבחירות האחרונות, והצליחה להביא לקלפי 20,000 תושבים ותושבות, אשר הצביעו בעבור הסיעה החברתית בעיר ולראש העיר ד"ר יחיאל לסרי. ההתמהמהות בחתימה וכניסתם לקואליציה נבעה כתוצאה מבקשות שהעלו לראש העיר והוא סירב לקבל, כמו סגן ראש עיר נוסף. חלק מהתמוכים בש"ס בעיר, ראו ביחס שהעניק לסרי לאמסלם כפיות טובה והחזרת רעה תחת טובה, שכן הראשון שתמך בו לראשות היה אמסלם בעצמו ועמו הביא גל גדול של תמיכה, אשר אלמלא התמיכה, בוודאי לסרי לא היה יושב היום עם כיסא ראש העיר. אחרים, ראו את בקשותיו של אמסלם כמוגזמות ואילו רבים אחרים פשוט מברכים את החתימה ועל כניסת ש"ס הסיעה הגדולה ביותר לקאוליציה, אשר בוודאי תקבל מעצם כניסתה כוחות נוספים של תמיכה.

ש"ס צפויים לקבל 'צילום מצב' של הקדנציה הקודמת: סגן ראש עיר בשכר (לאמסלם), תיק רווחה, מתנס"ים (קיים פיצול בחברה העירונית מבחינת הממונים), מרכז למורשת. האבסורד הגדול הוא בצילום המצב הקיים לאגדות ישראל בעוד הם הקטינו את כוחן במועצה (4 מתוך 27 בקדנציה הקודמת ואילו עכשיו 4 מתוך 29) בניגוד לש"ס שהכפילה את כוחה ל-6 מנדטים (ביחס ל-4 בקדנציה הקודמת).

נראה, כי פניהם של אבי אמסלם וחברי סיעתו לשלום ולעשייה מבורכת למען הציבור ויהיה מעניין לנתח את העשייה העתידית.

 

 

 

צאתכם לשלום: אמסלם ועוזרו יואב עזרן ביציה ממשרד הפנים

 

אמסלם בכניסה ללשכת שר הפנים, לצורך חתימה על ההסכם הקואליציוני עם ראש עיריית אשדוד:

 

 

אולי תתעניין ב...

אימה ברובע ו׳: לקח נערה בת 14 לביתו ואנס אותה

זוועה ברובע ו׳: בן 40 חשוד שלקח נערה בת 14 ואנס אותה בביתו ברובע ו׳ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.