מנכ״ל עירייה אילן בן עדי: ״המשא ומתן על הקאנטרי נכשל ואני מחזיר את המנדט לחפ״א״

אילן בן עדי בפני חברי מועצת העיר אתמול (5/6/19) הפתיע בדבריו: ״אני מחזיר את המנדט על האמון בהקמת צוות המשא ומתן בעניין הקאנטרי״. הכרזתו של בן עדי היתה הפתעה גדולה, שכן היו ניסיונות להראות דווקא התקדמות בתהליכים וכי הקמת הקאנטרי קרובה מתמיד. חבר האופוזיציה אופיר לסרי: ״בקצב הזה, זה נשמע כאילו גם בעוד 20 שנה לא יהיה קאנרטי״

מנכ״ל העירייה אילן בן עדי הפתיע אתמול את הנוכחים בישיבת מועצת העיר, כאשר טען בפני כולם, כי נכשל מבחינתו המשא ומתן עם החברה שהייתה אמורה לתפוח את הקאנטרי. לאחר פרסומים בהם שמענו, שהמשא ומתן דווקא מתקדם ואפילו הגיע לסופו, כולל מספר חלופות לפתיחה בשבת וגם ללא.

בן עדי טען, כי היו מספר בקשות להגשת מכרזים שהעירייה פרסמה ולא היו הצעות.

לאחר מכן אמר בן עדי:
״הסמיכו אותי לנהל משא ומתן עם מציעים פוטנציאליים והקמתי צוות משא ומתן. בינואר 19 המועצה האריכה את המנדט למשא ומתן. בפברואר עדכנתי, שהמשא ומתן בשלבים סופיים. לצערי, היום אני יכול להגיד, שמשא ומתן של שנתיים לא מגיע לסופו ולאחרונה, התעוררו סוגיות מיסים. אני מבקש להודות למועצה על האמון, שניתן בצוות המשא ומתן ובי ולהחזיר את המנדט לניהול משא ומתן ולהשיב את המצב לקדמותו״. מה שהתכוון בן עדי בכך, הוא להחזיר את ההחלטה לידי חפ״א.

חבר האופוזיציה עו״ד אופיר לסרי אמר בתום נאומו של בן עדי: ״לפי איך שזה נשמע לא יהיה קאנטרי גם לא בעוד 20 שנה״.

הערכות בעניין אומרות, כי כעת, משחזר המנדט לחפ״א, יצטרך להחליט דירקטוריון החברה בעניין סוגיית פתיחת הקאנטרי, כאשר הסוגיה הכי מהותית על הפרק היא פתיחתו/אי פתיחתו של הקאנטרי בשבתות. החלטה כזו, מן הסתם, לא היתה יכולה לעבור במועצת עיר ואילו בחפ״א, אשר בדירקטוריון שלה יש רוב חילוני, יוכלו החברים לאשר את הפחית הקאנטרי בשבת.

מביני עניין יודעים, כי משמעות ההכרזה על כשלון משא ומתן אומרת יציאה למכרזים נוספים ואלה, כפי שכולם יודעים, לוקחים זמן רב. ככל הנראה, תושבי העיר לא יזכו ליהנות בקאנטרי מכובד בעירם ויצטרכו להמשיך ולנסוע לערים או אפילו למושבים אחרים רק בשביל להצטנן בחודשי הקיץ החמים בבריכת שחיה הולמת.

אולי תתעניין ב...

איך לתכנן טיול מושלם בחו"ל?

חסכתם תקופה ארוכה לטיול הזה וכעת אתם עומדים להזמין טיסה. לפני שאתם ממהרים להיכנס לרשת ולמצוא את הטיסה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים