מנכ״ל לאומית: ״האור העולה ימשיך להאיר את צמיחתה של לאומית באשדוד״

מוסיף והולך: מנכ"ל 'לאומית' בהדלקת נרות במרכז הרפואי ברובע ג באשדוד

במעמד רבנים, אישי ציבור ועסקני רפואה, התקיים בשבוע שעבר מעמד הדלקת נרות חגיגי במרכז הרפואי של 'לאומית שירותי בריאות' ברובע ג באשדוד

רבנים, אישי ציבור ועסקני רפואה נטלו חלק במעמד הדלקת נר חנוכה שהתקיים במרכז הרפואי של 'לאומית שירותי בריאות' ברובע ג באשדוד.

את המעמד כיבד בנוכחותו מנכ"ל 'לאומית שירותי בריאות', מר ניסים אלון, שעמד מקרוב על תנופת הפעילות של 'לאומית' בעיר ועל הזינוק האדיר בהיקף המצטרפים החדשים.

במהלך המעמד נשא המנכ"ל דברי ברכה קצרים, בהם איחל לנוכחים ש"האור העולה וגדל מהנרות ימשיך ויאיר את דרכה של לאומית באשדוד שהפכה בשנים האחרונות לקופה הצומחת בקצב המהיר ביותר בעיר".

המנכ"ל גם בירך את מנהלת האזור החדשה, הגב ש. כהן, על כניסתה לתפקיד והדגיש כי האזור מקבל חיזוק משמעותי בדמותה. "אני סמוך ובטוח שאזור אשדוד ב'לאומית שירותי בריאות' ימשיך לעשות חיל ולשגשג כפי שהיה בשנים האחרונות", הוסיף המנכ"ל.

יצוין כי בסיום הביקור נועד המנכ"ל עם מנהלי המרכז הרפואי ברובע ג ועם הצוות הרפואי במקום, ושמע מהם על האתגרים וההישגים שמלווים אותם מידי יום.

המנכ"ל הביע באוזני הנוכחים את קורת הרוח של הנהלת 'לאומית שירותי בריאות' מתפקוד המרכז הרפואי ברובע ג באשדוד, כמו גם המרכזים האחרים. "הפידבקים מהשטח מדהימים, אנחנו מצדנו נמשיך לעשות הכל כדי לסייע לכם ככל הניתן בעבודה החשובה שאתם עושים".

צילום – אפרים רוזנשטיין

אולי תתעניין ב...

גרסת עיריית אשדוד לערוץ 12 בפרשת ההקלטות של אילן בן עדי תמוהה| העירייה: ״אמירה כללית״; בן עדי: ״יש לי דוגמאות״

גרסת עיריית אשדוד אשר נמסרה אתמול (חמישי) לחדשות ערוץ 12 בעניין פרשת ההקלטות של מנכ״ל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים