הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מנכ״ל הנמל בלומנטל באיגרת לעובדים: ״משבח את מסירותכם בעבודה תחת אזעקות״

יצחק בלומנטל, מנכ״ל נמל אשדוד, הוציא איגרת מיוחדת לעובדי הנמל ובני משפחותיהם,שבה הוא מוקיר את עבודתם תוך סיכון רב, בנמל אשדוד.

להלן תוכן האיגרת של בלומנטל:

אני פונה אליכם במכתב מיוחד לאור ההתפתחויות הביטחוניות המיוחדות שחלו במהלך סוף השבוע האחרון עת נורו מטחי טילים מעזה גם לעבר העיר אשדוד וסביבותיה. הבוקר הכריז ראש הממשלה ושר הביטחון מר בנימין נתניהו על מצב מיוחד בעורף אשר כולל את העיר אשדוד והנמל . הודעה מיוחדת בנושא יצאה אליכם מחטיבת משאבים לפני זמן קצר. אנו בנמל אשדוד עובדים ומנהלים מחויבים להפעלתו הסדירה של הנמל בעתות חרום כמו בעתות שלום.

נמל אשדוד הינו השער הכלכלי של מדינת ישראל והלב הפועם של המשק הישראלי ומשכך אנו נפעיל אותו, ונראה בכך לאויבנו את חוסנה של החברה והמדינה.

בימים אלו אנו מצווים להישמע ולהקפיד על הוראות הביטחון , ולהקפיד על כלל הוראות הבטיחות וההנחיות שתצאנה מטעם ההנהלה, המנב"ט ופיקוד העורף. המרחבים המוגנים מוכנים וערוכים, המיגוניות מפוזרות בשטח, וציוד המיגון האישי נמצא בהישג יד לאלו הנדרשים לו. ככל שיהיה מידע רלוונטי להפעלתו של הנמל אנו נעדכן אתכם בזמן אמתי באמצעות מערכת המסרונים של הנמל.
נזכיר כי בעת אזעקה יש להישמע להוראות מצילות החיים של פיקוד העורף המנחות להגיע לשטחו של המרחב המוגן בתוך 45 שניות, בזריזות וללא בהלה. כפי שנוכחנו בעבר מרחבים אלו מצילים את חייהם של האנשים הנמצאים באזור שבו הייתה פגיעה של טילים. מטרתנו הינה להמשיך בשגרת החיים הלאומית ככל הניתן גם בעתות חירום ומלחמה, זאת תוך שימת דגש על חשיבות ביטחונו האישי של כל עובד בנמל. הנך מודע בוודאי לכך שארגוני הטרור עושים מאמץ אדיר על מנת לקבל מידע על מיקום נפילות הטילים ותוצאותיהם- מאמץ שעלינו לסכל ככל שניתן. נוכל לעשות זאת באמצעות הימנעות מהתבטאויות בתקשורת ומהפצת תמונות או סרטונים, הקשורים למצב הביטחוני בתחום הנמל. עליכם לדעת כי כל סרטון או מידע כזה המופץ ברשתות החברתיות פוגע במדינה ובנמל, ומסייע לאויב.
בהזדמנות זאת, ארצה לשבח את מסירותכם הבלתי מתפשרת אשר באה לידי ביטוי בביצועי שיא תפעוליים שהושגו בסוף השבוע האחרון, במהלך המוצאי – שבת ובמשך כל הלילה, שעה שהנמל פעל תחת אזעקות ומטחי טילים שנורו לעבר העיר. ניכר כי עובד נמל אשדוד מצוידים בדנ"א המחויב תמיד לתקינותה של עשייתנו, שכן גם בזמנים קשים ביצועינו אינם נפגעים כלל וכלל. הנני מחזק את ידכם ומעודד אתכם להמשיך כך גם בבאות.
כאזרחים וכעובדי הנמל ידענו מלחמות וסבבי לחימה קודמים, בהם נמשכה הרציפות התפעולית והנמל הופעל יום ולילה, כבשגרה. אני סמוך ובטוח שנצלח גם את הסבב הנוכחי תוך שמירה על תקינותה ורציפותה של עבודתנו בנמל. יחד, באמונה ובנחישות, ננצח גם את הסבב הזה. ערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, ויום העצמאות ה- 71, אני מחזק את ידיכם וידי בני משפחותיכם!
בברכת ֲחזק ְו ִנ ְתחזק ְבעד־עמנוּ וּ ְבעד ָערי ֱאלֹהינוּ (שמואל ב' יב')
יצחק בלומנטל מנכ"ל

צילום תמונה ראשית : שבתאי טל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.