הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מנכ"ל הנמל: ""ההשקעה בהון האנושי בנמל אשדוד זו הדרך שלנו לשפר את השירות ללקוחות ולהגביר את המוכנות לתחרות"

לקראת התחרות – מנהלים בנמל אשדוד בקורס ייעודי לשיפור העבודה מול אוניות: מנהלי עבודה בכירים, אחראי משמרת ומנהלי יחידות סיימו קורס מיוחד לשינוע ותפעול אוניותהקורס הועבר על ידי הרשות להכשרה ימית

מנכ"ל נמל אשדוד, יצחק בלומנטל: "ההשקעה בהון האנושי בחברה היא הדרך שלנו לשפר את השירות ללקוחות ולהגביר את המוכנות לתחרות"

במסגרת היערכות חברת נמל אשדוד לתחרות בנמלי הים משקיעה הנהלת החברה מאמצים גדולים בשיפור ההון האנושי ומקיימת הכשרות מיוחדות עבור העובדים. בימים אלו הסתיים קורס ייעודי לשינוע ותפעול אניות. הקורס התבצע באמצעות המכון להכשרה ימית בעכו והשתתפו בו מנהלי עבודה בכירים, אחראי משמרת ממדור תכנון ומנהלי יחידות TOS. הקורס הוא חלק מתכנית הכשרות רב שנתית לשיפור המקצועיות של הצוותים שאמונים על תפעול האניות הפוקדות את הנמל.

הקורס המיוחד מעניק לדרג מנהלי השטח ומערכות המחשוב בחברה סל כלים לשיפור העבודה התפעולית מול צוותי האניות המגיעות לנמל אשדוד. ההשתלמות מורכבת מלמידת חומרים תיאורטיים והתנסות מעשית הקשורים לעבודת נמל בינלאומי והוא נבנה בהתאמה למערכות המופעלות והתשתיות הקיימות בנמל אשדוד. משתתפי הקורס ביצעו מהלך של ניתוב אוניה לנמל אשדוד ונחשפו למגבלות וללבטים שיש לנתב, חובלי גוררת וצוות אוניה בבואם להיכנס ולצאת מרציפי הנמל.

מטרתו של הקורס לתת למנהלים העובדים בקו המים, וגם למנהלים בכירים נוספים בחברה, הבנה במגוון השיקולים והאילוצים של צוותי האניות מולם הם עובדים, מגבלות התפעול והבטיחות שלהם, הרגולציה הבינלאומית במסגרתה הם עובדים, וממשקי העבודה שלהם מול גורמי נמל. כלל ההדרכות בקורס הועברו על ידי צוות מרצים מהרשות בראשות חובל בכיר ורב חובל גוררת, אנוש ארואטי.

יצחק בלומנטל, מנכ"ל נמל אשדוד ציין, כי מדובר בצעד חשוב לבניית ממשקי עבודה משותפים צוותי נמל וצוותי אניות "ההשקעה בהון האנושי בנמל אשדוד זו הדרך שלנו לשפר את השירות ללקוחות ולהגביר את המוכנות לתחרות. הקורס שעברו המנהלים נותן להם כלים ממשיים לייעל את ממשקי העבודה מול צוותי האניות הפוקדות את הנמל דבר שבסופו של דבר מוביל לשיפור השירות עבור הלקוחות".

צילום: יח"צ הרשות להכשרה ימית

אולי תתעניין ב...

גלריית תמונות מביכה מהקטטה ההמונית שאירעה בבית הכנסת בין חסידי גור לפורשים

מקרה חריג בערב שבת בבית כנסת בעיר: קטטה גדולה ואלימה פרצה בין חסידי גור לפורשים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.